Французькі журнали зобов’язали маркувати знімки з відфотошопленими моделями

Zeppfeed

Тепер, згідно з новими правилами, перед влаштуванням на роботу у Франції модель повинна буде пройти консультацію лікаря та надати медичний сертифікат про те, що її індекс маси тіла перебуває у межах норми та «відповідає практиці професії». При порушенні закону роботодавцю загрожує штраф в розмірі до 75 тисяч євро або позбавлення волі до шести місяців, повідомляє The Telegraph.

Також з 1 жовтня 2017 року французькі журнали зобов’язані будуть ставити позначку «зображення відретушовані» (touched up), якщо в знімок вносилися будь-які корективи. В Міністерстві охорони здоров’я Франції пояснили нові правила турботою про здоров’я жінок, оскільки неприродні стандарти краси призводять до хронічного недоїдання і розвивають комплекс неповноцінності. Схожі правила вже діють в Іспанії, Італії та в Ізраїлі.

Як писав MediaSapiens, у Британії заборонили рекламу туші для вій Rimmel через фотошоп. Експерти з наглядового відомства з рекламних стандартів (ASA) вирішили, що ця реклама вводить покупців у оману. В центрі скандалу за редагування фото опинився і Каннський фестиваль. На офіційному постері фестивалю була використана фотографія актриси Клаудії Кардинале зразка 1959 року, однак її ноги за допомогою графічного редактора зробили тоншими. 

Також, згідно з дослідженням «Соціальні мережі та формування образу тіла», фотографії друзів у соцмережах мають найбільший вплив на формування образу тіла. Молоді жінки схильні відчувати почуття провини або сорому за власне тіло радше через селфі друзів на Facebook, аніж через знімки моделей або знаменитостей, які вони бачать в журналах.

comments powered by Disqus