Роскомнагляд замовив у лялькового театру спектакль про правила поведінки в інтернеті

ТАСС

У новосибірському обласному ляльковому театрі «НОТЕК» створять спектакль про правила поведінки в інтернеті. Про це у коментарі ТАСС розповів директор установи Юрій Горлатих.

Виставу в цьому театрі розробляють за замовленням Роскомнагляду, пояснив він. Передбачається, що актори навчать глядачів безпечно користуватися соціальними мережами і розкажуть про захист персональних даних дітей в інтернеті.

«Плануємо зробити спектакль про захист персональних даних дітей, тому що шахраї користуються тим, що практично всі діти тепер використовують гаджети. Представники Роскомнагляду нам відправили інформацію, з якої вони приходять у школи — презентацію про те, що потрібно робити і як можна себе захистити», — прокоментував лялькового театру.

Це не перший спектакль, розроблений новосибірським театром у співпраці з державними російськими структурами. Раніше у театрі вже створювали спектаклі, наприклад, спільно з МНС про пожежну безпеку («Казка про Царя Підступного і Вовку-пожежника»).

У червні 2019 року голова Роскомнагляду Олександр Жаров розповів, що відомство запустило програму з навчання дітей та підлітків правилам поведінки в мережі. Він заявив, що за півроку охоплення кампанії склало 33 мільйони дітей.

Нагадаємо, російські пропагандисти зібралися боротися з фейковими новинами.

Також нещодавно стався конфуз: Роскомнагляд випадково закрив доступ до англомовного форуму з математики, намагаючись заблокувати Telegram.

comments powered by Disqus