Керівник діджитал-штабу Зеленського: На інтернет-кампанію витратили до $200 тис.

zik.ua

Про це він сказав в інтерв’ю «Громадському».

«Ми ніколи не користувалися ботами, жодним програмним забезпеченням, яке генерує щось. За 100% впізнаваності і такої підтримки населення нам не потрібні боти. У нас на один коментар якогось бота, який прийшов зі сторони, 15 коментарів живих людей. Ми розробили свою систему», — сказав Михайло Федоров.

Раніше у розслідуванні проекту Bigus.info публікувалась переписка пана Федорова з художнім керівником «Студії Квартал-95» Сергієм Шефіром. У ній Михайло Федоров просив 240 тис. гривень на «ботів, які будуть захищати від атак».

Тепер керівник діджитал-штабу Зеленського каже: «Це не боти, які пишуть коментарі, це чітка система, яка дозволяє миттєво надсилати запит, щоб блокувалися всі боти, які створювалися в Facebook та YouTube».

Він також розповів, що у ході кампанії робили акцент на Telegram, а одним із ключових проектів був волонтерський контакт-центр. За оцінками пана Федорова їхні спеціалісти комунікували з 600 тис. волонтерів. Зокрема, ці волонтери створювали неофіційні спільноти у соціальних мережах.

Михайло Федоров стверджує, що наразі витрачено до 200 тисяч доларів на всю кампанію за 4 місяці на Facebook, Instagram, Google, YouTube.

Нагадаємо, раніше експерти оцінили акаунти Володимира Зеленського і Петра Порошенка в Insatagram.

comments powered by Disqus