Держдеп США виділить мільйон доларів на підтримку вільного українського Інтернету

LIGA.net

Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Держдепу. Документ повідомляє, що Держдеп США, а також Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) оголосили відкритий тендер. В ньому можуть взяти участь організації, які зацікавлені долучитися до програм сприяння свободі Інтернету в Україні.

Для реалізації проекту в Держдепі закликають об’єднати зусилля експертів техсфери, представників громадянського суспільства, ЗМІ, юристів і та інших. Метою такою групи має стати розробка можливого сценарію захисту Інтернету в Україні та перешкоди «гібридній війні» з Російською Федерацією.

«Програма повинна зосередитися на консенсусі серед зацікавлених сторін в Україні щодо свободи висловлення думок під час конфлікту, зокрема щодо розв'язання питань самоцензури, а також перетину між питаннями національної безпеки та свободи слова в Інтернеті», — сказано в документі.

Конкурс передбачає, що фінансувати цю програму будуть протягом 1-3 років. США готові профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч доларів до понад 1,18 мільйона доларів.

Нагадаємо, нещодавно США заблокували російську «фабрику тролів» під час виборів до Конгресу


comments powered by Disqus