ms.detector.media
MediaSapiens
LIGA.net
12.03.2019 12:07
Держдеп США виділить мільйон доларів на підтримку вільного українського Інтернету
Держдеп США виділить мільйон доларів на підтримку вільного українського Інтернету
Державний департамент США оголосив тендер на реалізацію програми, що сприятиме підтримці та просуванню свободи Інтернету на території України в умовах «гібридної війни» з Російською Федерацією.

Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Держдепу. Документ повідомляє, що Держдеп США, а також Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) оголосили відкритий тендер. В ньому можуть взяти участь організації, які зацікавлені долучитися до програм сприяння свободі Інтернету в Україні.

Для реалізації проекту в Держдепі закликають об’єднати зусилля експертів техсфери, представників громадянського суспільства, ЗМІ, юристів і та інших. Метою такою групи має стати розробка можливого сценарію захисту Інтернету в Україні та перешкоди «гібридній війні» з Російською Федерацією.

«Програма повинна зосередитися на консенсусі серед зацікавлених сторін в Україні щодо свободи висловлення думок під час конфлікту, зокрема щодо розв'язання питань самоцензури, а також перетину між питаннями національної безпеки та свободи слова в Інтернеті», — сказано в документі.

Конкурс передбачає, що фінансувати цю програму будуть протягом 1-3 років. США готові профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч доларів до понад 1,18 мільйона доларів.

Нагадаємо, нещодавно США заблокували російську «фабрику тролів» під час виборів до Конгресу


ms.detector.media