США розробляє нові тактики інформаційної війни проти Росії — ЗМІ

США розробляє нові тактики інформаційної війни проти Росії — ЗМІ

12:16,
26 Грудня 2019
2398

США розробляє нові тактики інформаційної війни проти Росії — ЗМІ

12:16,
26 Грудня 2019
2398
США розробляє нові тактики інформаційної війни проти Росії — ЗМІ
США розробляє нові тактики інформаційної війни проти Росії — ЗМІ
Автори:
Кіберкомандування армії Сполучених Штатів (Cybercom) готується протистояти інформаційним атакам Росії перед президентськими виборами, які пройдуть у листопаді 2020 року.

Про це пише видання The Washington Post з посиланням на власні джерела серед нинішніх та колишніх держслужбовців США. Хоча у Пентагоні відмовилися коментувати цю інформацію.

Минулого місяця, пише WP, розвідувальна спільнота США заявила, що головною метою Росії перед виборами 2020 року буде збільшення розбрату серед американців.

Минулого року Конгрес та адміністрація Дональда Трампа послабили обмеження щодо використання кібероперацій військовими для запобігання іноземним супротивникам.

Починаючи з жовтня 2018 року Кіберкомандування США використовувала імейли, спливаючі вікна та повідомлення, щоб виявити працівників російської «фабрики тролів» — Агентства інтернет-досліджень.  Коли тролів виявляли, Cybercom у День виборів і щонайменше два дні після цього, вимикав їхні сервери.

Також американські спеціалісти повідомляли хакерам, які працюють на російську військову розвідку, що їхні особи відомі та можуть бути оприлюднені

Серед нових тактик Кіберкомандування США, за даними WP, може бути орієнтація на ключових лідерів спецслужб Росії, військових та, ймовірно, деяких олігархів. Ця тактика передбачає поширення дезінформації, яка буде спрямована на збільшення суперництва всередині російських еліт —урядової та владної.

«Ці тактики не передбачають жодної спроби впливати на російське суспільство загалом, адже це, як вважають чиновники, це не матиме великого успіху, оскільки Путін контролює країну і більшу частину ЗМІ», — пише видання.

Нагадаємо, чеська служба контррозвідки BIS у свіжому звіті назвала поширення дезінформації проросійськими активістами найбільшою загрозою конституційному ладу Чехії.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
unian.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду