Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ

Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ

09:42,
4 Квітня 2016
2337

Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ

09:42,
4 Квітня 2016
2337
Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ
Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ
Автори:
Уряд Німеччини планує посилити заходи для боротьби з шпигунством, пропагандою та дезінформацією Росії.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Федеральна розвідувальна служба Німеччини та Федеральне відомство із захисту конституції у травні представлять урядові країни проміжну доповідь щодо діяльності російських спецслужб у ФРН.

Приводом до активізації боротьби з підривною діяльністю пропагандистів стала історія нібито зґвалтованої дівчинки Лізи.

Окрім того, Федеральна розвідувальна служба країни планує відновити роботу контррозвідки, практика якої була припинена після терактів 11 вересня 2001 року в США.

За посилення боротьби із російською пропагандою виступають представники правлячої партії ХДС/ХСС та «Союз 90/Зелені». Ці політичні сили непокояться ймовірним фінансуванням з боку Кремля правопопулістських партій, зокрема і німецької партії «Альтернатива для Німеччини».

«Тема російського впливу в Німеччині наразі стоїть в числі перших на політичному порядку денному», - сказав представник ХСС Ганс-Петер Уль.

Він вимагає уваги правоохоронних органів Німеччини до активності Росії. «Стратегія з дестабілізації, яку Москва застосовує в ситуації кризи в Європейському Cоюзі, не є безпечною для нашої країни», - додав політик.

Представниця «Зелених» Марілуїзе Бек розкритикувала німецьку наївність щодо впливу Росії на стан безпеки в Німеччині.

За її словами, Володимир Путін підживлює антикапіталістичні, націоналістичні та антизахідні настрої в німецькому суспільстві.

Нагадуємо, що 29 березня російський інтернет-портал Sputnik Латвія отримав офіційне повідомлення про закриття ресурсу в доменній зоні .lv.

Згідно з офіційним листом доменного реєстратора, що посилається на запит МЗС Латвії, «реєстрація доменного імені sputniknews.lv є порушенням умов Постанови Ради ЄС про обмежувальні заходи в зв'язку з загрозою територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України». У листі йдеться, що порушення норм зазначеної Постанови може стати підставою для притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до Кримінальним кодексом Латвійської Республіки.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Deutsche Welle
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду