Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ

Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ

09:42,
4 Квітня 2016
1918

Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ

09:42,
4 Квітня 2016
1918
Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ
Спецслужби Німеччини посилять боротьбу із пропагандою РФ
Автори:
Уряд Німеччини планує посилити заходи для боротьби з шпигунством, пропагандою та дезінформацією Росії.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Федеральна розвідувальна служба Німеччини та Федеральне відомство із захисту конституції у травні представлять урядові країни проміжну доповідь щодо діяльності російських спецслужб у ФРН.

Приводом до активізації боротьби з підривною діяльністю пропагандистів стала історія нібито зґвалтованої дівчинки Лізи.

Окрім того, Федеральна розвідувальна служба країни планує відновити роботу контррозвідки, практика якої була припинена після терактів 11 вересня 2001 року в США.

За посилення боротьби із російською пропагандою виступають представники правлячої партії ХДС/ХСС та «Союз 90/Зелені». Ці політичні сили непокояться ймовірним фінансуванням з боку Кремля правопопулістських партій, зокрема і німецької партії «Альтернатива для Німеччини».

«Тема російського впливу в Німеччині наразі стоїть в числі перших на політичному порядку денному», - сказав представник ХСС Ганс-Петер Уль.

Він вимагає уваги правоохоронних органів Німеччини до активності Росії. «Стратегія з дестабілізації, яку Москва застосовує в ситуації кризи в Європейському Cоюзі, не є безпечною для нашої країни», - додав політик.

Представниця «Зелених» Марілуїзе Бек розкритикувала німецьку наївність щодо впливу Росії на стан безпеки в Німеччині.

За її словами, Володимир Путін підживлює антикапіталістичні, націоналістичні та антизахідні настрої в німецькому суспільстві.

Нагадуємо, що 29 березня російський інтернет-портал Sputnik Латвія отримав офіційне повідомлення про закриття ресурсу в доменній зоні .lv.

Згідно з офіційним листом доменного реєстратора, що посилається на запит МЗС Латвії, «реєстрація доменного імені sputniknews.lv є порушенням умов Постанови Ради ЄС про обмежувальні заходи в зв'язку з загрозою територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України». У листі йдеться, що порушення норм зазначеної Постанови може стати підставою для притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до Кримінальним кодексом Латвійської Республіки.

Deutsche Welle
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду