Україна може почати оподатковувати Facebook і YouTube

Україна може почати оподатковувати Facebook і YouTube

11:56,
25 Листопада 2019
4239

Україна може почати оподатковувати Facebook і YouTube

11:56,
25 Листопада 2019
4239
Україна може почати оподатковувати Facebook і YouTube
Україна може почати оподатковувати Facebook і YouTube
Автори:
За словами Олександра Ткаченка, податковий комітет Верховної ради готує зміни до законодавства, які передбачають оподаткування «провайдерів загального доступу, що отримують прибуток на території України».

Як пише LIGA.net, зміни до Податкового кодексу можуть торкнутися таких онлайн-платформ, як  Facebook, YouTube, Instagram тощо.

Про роботу зі змін законодавства розповів керівник комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко. За його словами, мова йде лише про податок на додану вартість, а не податок на прибуток. Зміни ще «залишаються дискусійними».

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, що у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували чернетку закону про медіа, в якому, зокрема, піднімається питання реєстрації та оподаткування ЗМІ, незалежності редакції від власника ресурсу і врегулювання діяльності блогерів.

Щодо покарань для ЗМІ, то в чернетці крім штрафів передбачається блокування онлайн-ресурсів за рішенням суду. Ще один запропонований принцип – запровадження так званого fair play, коли дохід не має бути менший, ніж обсяг фінансової підтримки ЗМІ власником.

Деякі пункти презентованої чернетки закону викликали критику з боку експерта Центру прав людини ZMINA Володимира Яворського. Так, ініціативу щодо запровадження так званого fair play він назвав загрозою для свободи слова. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
clickittefaq.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду