У Казахстані розблокували закритий з 2011 року LiveJournal

У Казахстані розблокували закритий з 2011 року LiveJournal

11:40,
11 Листопада 2015
1444

У Казахстані розблокували закритий з 2011 року LiveJournal

11:40,
11 Листопада 2015
1444
У Казахстані розблокували закритий з 2011 року LiveJournal
У Казахстані розблокували закритий з 2011 року LiveJournal
Автори:
У Казахстані розблокували закриту з 2011 року блог-платформу LiveJournal.

Про це заявили в комітеті зв'язку, інформатизації та інформації Міністерства з інвестицій та розвитку республіки, повідомляє ТАСС.

«Доступ був відновлений після виконання адміністрацією блог-платформи LiveJournal рішень судових органів про видалення протиправних матеріалів, розміщених на ресурсі. Представники LiveJournal повідомили про видалення з блог-платформи матеріалів, що містять ознаки пропаганди тероризму і релігійного екстремізму, публічних закликів до вчинення актів тероризму і виготовлення вибухових пристроїв», - зазначила прес-служба комітету.

Доступ до LiveJournal був заблокований згідно з постановою Сариаркінського суду Астани з 20 серпня 2011 року через поширення протиправних матеріалів.

У комітеті також повідомили, що LiveJournal планує відкрити представництво в Казахстані і розвивати казахстанський сегмент блог-платформи.

Нагадуємо, що 22 жовтня суд в Алмати задовольнив у повному обсязі позов прокуратури про закриття журналу ADAM. Суддя визнав «єдиним ЗМІ» і припинив існування журнал ADAM bol, журнал ADAM і сторінку журналу ADAM у соціальній мережі Facebook. За рішенням суду також анулюється свідоцтво журналу про реєстрацію.

На думку представників управління внутрішньої політики, редакція журналу ADAM «порушила закон про ЗМІ», оскільки при подачі заяви на реєстрацію ЗМІ власник видання вказав, що воно виходитиме російською і казахською мовами, проте журнал публікувався лише російською.  У свою чергу ОБСЄ засудила закриття у Казахстані опозиційного журналу

Також минулого року у Казахстані закрили опозиційний журнал ADAMbol за публікацію про події на Донбасі. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду