З сайту «Газета.Ru» видалили незручну для Кремля статтю на кілька годин

З сайту «Газета.Ru» видалили незручну для Кремля статтю на кілька годин

13:46,
23 Червня 2015
2749

З сайту «Газета.Ru» видалили незручну для Кремля статтю на кілька годин

13:46,
23 Червня 2015
2749
З сайту «Газета.Ru» видалили незручну для Кремля статтю на кілька годин
З сайту «Газета.Ru» видалили незручну для Кремля статтю на кілька годин
Автори:
Статтю, яка висвітлювала реальну картину подій на окупованому бойовиками Донбасі в «невигідному» для Кремля світлі, одразу після її публікації видалили з російського сайту «Газета.Ru». За декілька годин, після того, як про видалений матеріал почали писати ЗМІ, він знову з'явився на сайті газети.

Про це пише ІМІ з посиланням на ТСН. 

У статті «Влізь або помри». Як виживає Донбас», що була опублікована вчора, 22 червня, серед іншого йшлося й про те, як після окупації на Донбасі цілеспрямовано знищувалися проукраїнські патріоти.

Також у матеріалі автор заявив про проблему «кришування» місцевого бізнесу бойовиками та розповів, куди зникає «гуманітарка» з Росії та про інші злочини бандитів на території «республік».

У статті підсумовується, що офіційна російська пропаганда показує далеку від реальності картину, яка склалася на окупованих бойовиками територіях.

«У підсумку глянцева картинка з російських держмедіа про барвисті перспективи життя в «антифашистських республіках» і незабаром розвалі "фашистської України" занадто далека від реальності, яку спостерігають рядові донбасівці, що мають можливість порівняти стан справ і там, і там», - йдеться у статті.

Після видалення з сайту текст матеріалу зберігся у кешуванні.

Слід зазначити, що за декілька годин, після того, як про видалений матеріал почали писати ЗМІ, він знову з'явився на сайті «Газета.Ru».
Нещодавно у Відні під час міжнародної медіаконференції «Безпека журналістів, свобода слова і плюралізм під час конфлікту» Дуня Міятович наголосила, що необхідно усіма силами протистояти військовій пропаганді, і що не може бути безпеки журналістів, якщо немає свободи слова та свободи медіа.
Також 15 червня представник ОБСЄ закликала уряди різних країн зупинити маніпуляції в ЗМІ у зв’язку з висвітленням конфлікту в Україні.

У травні вона звернулася до президента РФ Володимира Путіна з закликом накласти вето на закон про небажані іноземні та міжнародні організації, оскільки зазначений закон містив неточні формулювання, що дозволяли обмежити свободу вираження поглядів та свободу ЗМІ в Росії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
gazeta.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду