ОБСЄ розкритикувала Росію за наступ на свободу слова в Криму

ОБСЄ розкритикувала Росію за наступ на свободу слова в Криму

16:04,
19 Червня 2015
3105

ОБСЄ розкритикувала Росію за наступ на свободу слова в Криму

16:04,
19 Червня 2015
3105
ОБСЄ розкритикувала Росію за наступ на свободу слова в Криму
ОБСЄ розкритикувала Росію за наступ на свободу слова в Криму
Автори:
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович у своєму регулярному звіті розкритикувала російську владу за порушення свободи слова в анексованому Криму.

Його можна почитати на сайті ОБСЄ.

«Оскільки Російська Федерація фактично здійснює контроль над Кримом, у своєму листі я звернула увагу заступника міністра (закордонних справ РФ Олексія Мєшкова - ред.) на придушення незалежних і критичних голосів на півострові, в тому числі погрози, напади, незаконні допити і рейди на деякі ЗМІ, журналістів і блогерів, що викликає занепокоєння», - заявила пані Міятович.

Вона також наголосила, що «засоби масової інформації кримських татар змушені припинити свою діяльність через відмови в офіційній реєстрації, що постійно повторюються».

Дуня Міятович зазначила, що російська влада «закрила практично всі ЗМІ кримських татар, у тому числі телеканали ATR і Lale, радіостанції Meydan і Lider, інформагентство QHA, газету Avdet та інші».

Нещодавно у Відні під час міжнародної медіаконференції «Безпека журналістів, свобода слова і плюралізм під час конфлікту» Дуня Міятович наголосила, що необхідно усіма силами протистояти військовій пропаганді, і що не може бути безпеки журналістів, якщо немає свободи слова та свободи медіа.

Також 15 червня представник ОБСЄ закликала уряди різних країн зупинити маніпуляції в ЗМІ у зв’язку з висвітленням конфлікту в Україні.

У травні вона звернулася до президента РФ Володимира Путіна з закликом накласти вето на закон про небажані іноземні та міжнародні організації, оскільки зазначений закон містив неточні формулювання, що дозволяли обмежити свободу вираження поглядів та свободу ЗМІ в Росії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tretiy.tv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду