Ліберійський медіавласник домагається обрання сенатором  колишнього футболіста

Ліберійський медіавласник домагається обрання сенатором колишнього футболіста

14:43,
5 Грудня 2014
2514

Ліберійський медіавласник домагається обрання сенатором колишнього футболіста

14:43,
5 Грудня 2014
2514
Ліберійський медіавласник домагається обрання сенатором  колишнього футболіста
Ліберійський медіавласник домагається обрання сенатором  колишнього футболіста
Ліберійський бізнесмен, власник аудіовізуальної мережі Renaissance Communication Муса Біліті (Musa Bility) закликає усіх журналістів підтримати на виборах до сенату колишнього славетного футболіста Джорджа Веа (George Weah).

Витяги із його рекомендацій опублікувала  щоденна ліберійська газета Frontpage Africa.

«Усі ведучі повинні підтримувати Веа, щоб він переміг на виборах, що відбудуться 16 грудня», - йдеться у тексті.

І для уникнення непорозумінь зазначається: «У цьому зацікавлений генеральний директор».

Тим самим журналістам наказують надавати ефірний час в інтересах тільки певній особі.

«Репортери без кордонів» (RSF) вважають цю ситуацію «провісником найгіршого» для країни, що перебуває у глибокій кризі у сфері охорони здоров’я і відома великими корупційними скандалами.

Завідувачка африканського бюро медіаорганізації Клеа Кан Скрібер (Cléa Kahn-Sriber) висловила обурення перешкодами, що виникають у зв’язку з цим для свободи преси.

«Власник мережі забороняє своїм журналістам висвітлювати виборчу кампанію різнобічно й збалансовано, - заявила вона. – Це особливо непокоїть, бо ліберійська влада вже завдала шкоди свободі медіа в умовах розповсюдження вірусу Ебола».

Муса Біліті – не тільки медіамагнат злиденної африканської країни, а й президент Ліберійської футбольної асоціації (TheLiberiaFootballAssociation). Тож його підтримка на парламентських виборах володаря «золотого м’яча» здається цілком зрозумілою.

48-річний Джордж Веа (повне ім’я: Джордж Манне Оппонг Усман Веа - GeorgeMannehOppongOusmanWeah) – колишній нападник збірної Ліберії, один з найвідоміших африканських футболістів. 1955 року він був визнаний за версією FIFA Футболістом року, єдиним в історії цього титулу африканцем. Тричі ставав Африканським футболістом року. Він також є одним із двох володарів «Золотого м’яча», які ніколи не грали на чемпіонатах світу, і єдиним володарем цього трофею, команда якого не брала у них участі. Попри усі зусилля, Джорджу Веа так і вдалося піднести національну команду Ліберії до світового рівня.

Завершивши у 37-річному віці спортивну кар’єру, під. час якої він грав у спортивних клубах Італії, Франції та Великої Британії, славетний футболіст зайнявся гуманітарною та політичною діяльністю. Був посланцем доброї волі ЮЕІСЕФ, 2005 року балотувався у президенти Ліберії. Однак, набравши найбільшу кількість голосів у першому турі, зрештою програв вибори Елен Джонсон Серліф, яка стала першою в історії жінкою-президентом африканської держави.  

Прикметно, що під час тодішніх перегонів Муса Біліті з таким самим завзяттям, як нині Джорджа Веа, підтримував його суперницю і вважався її політичним союзником.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Джордж Веа, capitalfm.co.ke
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду