Бразильський суддя хоче заблокувати мобільний додаток Secret

00:00,
21 Серпня 2014
1308

Бразильський суддя хоче заблокувати мобільний додаток Secret

00:00,
21 Серпня 2014
1308
Бразильський суддя хоче заблокувати мобільний додаток Secret
Бразильський суддя хоче заборонити популярний додаток Secret на території країни, видаливши його із онлайн-магазинів App Store та Google Play. Як аргумент називає пропагування анонімного залякування, пише mashable.com.

В попередній судовій забороні суддя Пауло Цезар да Карвальго (Paulo Cesar de Carvalho) наказав видалити додаток Secret із онлайн-магазинів на 10 днів.

В наказі судді також йдеться про видалення із магазину Windows Phone аналога Secret із назвою Cryptic.

Крім цього, суддя хоче видалити додаток у вже існуючих користувачів, фактично «витерши» його зі смартфонів та планшетів. Водночас незрозуміло, яким чином це зробити і взагалі чи має право суддя примушувати до таких заборон, зазначає Mashable.

Суддя стверджує, що існування такого мобільного додатку порушує Конституцію Бразилії та що свобода вираження не може заохочуватися, якщо вона здійснюється анонімно.

Адміністрація Secret коментарів із цього приводу поки не надала.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blog.pipedrive.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду