Американська преса пропагує куріння серед канадської молоді

00:00,
17 Вересня 2013
1383

Американська преса пропагує куріння серед канадської молоді

00:00,
17 Вересня 2013
1383
Американська преса пропагує куріння серед канадської молоді
У законодавстві Канади відсутня заборона на транскордонну рекламу сигарет. Тому видання зі США, які її містять, безперешкодно продаються у країні. 

За словами Тімоті Деворста (Timothy Dewhirst), професора з маркетингу Університету Гуельфа, це є серйозною проблемою, оскільки більшість друкованих ЗМІ, що реалізуються у Канаді, є саме американськими. А в них дозволено розміщувати рекламу сигарет, якщо доросла аудиторія видання складає не менше 85%.

Така «дірка» в законодавстві США дає можливість тютюновим компаніям пропагувати куріння серед молоді. Так, весною 2013 року сигарети Camel запустили рекламу відразу у 24 американських журналах, сукупна молодіжна аудиторія яких складає майже 13 млн. читачів. Потім ситуація повторилася у серпні. Частина цих видань продається і в Канаді, зокрема –  Vanity Fair, Sports Illustrated, Playboy.

Реклама сигарет Camel в американському журналі, що продаєтьсяу Канаді. "Пристрасно. Вражаюче. Оригінально. Спробуй їх всі" - текст рекламного оголошення. Зображення - cbc.ca

«В обмеженні реклами тютюнових виробів ми далеко по переду Штатів. У нас не можна зображувати куріння у привабливому гламурному світлі. Але це дозволено у США і наша молодь стає жертвою спокусливої і якісно зробленої закордонної реклами», – стверджує Лоррейн Фрай (Lorraine Fry) з Асоціації захисту прав некурців у Торонто.  

Вона наполягає, що єдиним способом вирішення проблеми є щонайшвидша заборона транскордонної реклами сигарет. Канада вже підписала відповідний документ, запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров’я, однак поки не ратифікувала його.

Джерело: cbc.ca

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
favim.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду