Рада Європи поширила навчальні посібники для батьків про захист дітей у мережі

Рада Європи поширила навчальні посібники для батьків про захист дітей у мережі

14:01,
24 Листопада 2017
3544

Рада Європи поширила навчальні посібники для батьків про захист дітей у мережі

14:01,
24 Листопада 2017
3544
Рада Європи поширила навчальні посібники для батьків про захист дітей у мережі
Рада Європи поширила навчальні посібники для батьків про захист дітей у мережі
Автори:
З нагоди Дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства Рада Європи поширила навчальні посібники для батьків із виховання дітей.

Про це повідомила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення. Переглянути матеріали Ради Європи можна тут.

Рада Європи підготувала 6 онлайн-посібників із відеороликами, а також брошуру авторства Елізабет Міловідов. Матеріали мають на меті пояснити батьками, які небезпеки для дітей існують онлайн та як можна ним протистояти. Крім того, навчальні матеріали допоможуть зрозуміти, як спілкуватися з дітьми на ці теми.

 Для посібників було обрано такі теми:

  •  Захист дітей онлайн;
  •  Сексуальна експлуатація дітей онлайн (Sextortion);
  •   Самостійне створення зображень та матеріалів очевидної сексуальної спрямованості із залученням дітей (Sexting);
  •    Обмін повідомленнями сексуального характеру в режимі реального часу (Sex-chatting);
  •    Входження в довіру до дитини з метою схилити її до вчинення розпусних дій і залучення до заняття проституцією (Grooming);
  •    Використання зображень сексуального характеру з метою помсти (Revenge porn).

«Ми всі: батьки, вчителі, спільноти, уряди, повинні забезпечити, щоб технології та новітні засоби масової інформації допомагали дітям вивчати, навчатися та розвиватися, а не бути жертвами сексуальної експлуатації та зловживань», – зазначає Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд (Thorbjørn Jagland).

Також на сайті Ради Європи доступна ґрунтовна інфографіка зі статистикою щодо сексуального онлайн-насильства над дітьми. 

Згідно інтернет-опитування дітей 2014 року (EU Kids Online Survey 2014), 43% дітей мали контакти в мережі з незнайомими людьми, 20% дітей віком від 14 до 16 років отримали зображення сексуального характеру, 14% дітей зустрічалися особисто з людьми, з якими спілкувалися онлайн, 11% надіслали свої фото / відео незнайомим людям.

У інфографіці Ради Європи зазначається, що педофіли витрачають лише 2 хвилина на те, щоб скерувати розмову з дитиною на сексуальну тему. Вони використовують популярні соціальні мережі та месенджери, а також ресурси для геймерів.

30% випадків використання зображень сексуального характеру з метою помсти стосуються юнацтва.

40% батьків, чиї діти зазнавали сексуальних образ в Інтернеті, заявляють, що їхня дитина їх не зазнавала. 53% батьків, чиї діти отримали повідомлення сексуального характеру, уважають, що з їх дитиною цього не було. 61% батьків, чиї діти зустрічалися вживу зі своїми онлайн-співрозмовниками, переконані, що їх діти цього не робили.

Нагадаємо, днями відеохостинг YouTube вніс зміни в свої правила щодо роликів, у яких зняті діти. YouTube відтепер блокуватиме ті відео, у яких зображені реальні або розіграні знущання над дітьми або членами родини. З таких роликів буде видалена реклама, а недоречні коментарі будуть блокуватися.

coe.int
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду