Американська школярка розробила програму проти троллінгу в інтернеті

Американська школярка розробила програму проти троллінгу в інтернеті

00:00,
11 Серпня 2014
2527

Американська школярка розробила програму проти троллінгу в інтернеті

00:00,
11 Серпня 2014
2527
Американська школярка розробила програму проти троллінгу в інтернеті
Американська школярка розробила програму проти троллінгу в інтернеті
13-річна американка із Чикаго Тріша Прабху (Trisha Prabhu) створила програму під назвою Rethink, яка має на меті відучити користувачів від некоректної поведінки в інтернеті, і зокрема від образливих коментарів.

Зі своїм винаходом школярка потрапила до 15 фіналістів наукових проектів серед молоді Google Science Fair 2014. Програма Rethink (з англ. – переосмислювати) пропонує користувачу, який збирається залишити у мережі образливий коментар, ще раз подумати, перш ніж його відправити. Результати пілотного дослідження програми показали, що у 93,43% користувач так і не залишав коментаря.

Rethink розрахований передусім на підлітків. Авторка взяла за основу теорію, що тінейджери імпульсивні і частіше, ніж дорослі, залишають в інтернеті необдумані коментарі, не замислюючись про наслідки. Причиною є те, що пре фронтальна кора головного мозку, яка відповідає за самоконтроль та регуляцію емоцій, розвивається до 25 років. При цьому дослідження показують, що кібер-залякування може спричинити у жертви низьку самооцінку, депресію, а інколи  і до самогубств серед осіб від 12-18 років.

Тріша Прабху хоче створити повноцінну програму, що працюватиме на популярних сайтах та в соцмережах. Таким чином можна буде відфільтровувати потенційно образливі коментарі.

Американська школярка є однією із 15-ти фіналістів Google Science Fair. Серед них є і українець Марк Дробнич, який спроектував роботизований мікроскоп.

Ознайомитися з усіма 15 проектами-фіналістами можна на веб-сайті Google Science Fair.

Фіналісти Google Science Fair 2014 у вересні відвідають штаб-квартиру Google в Маунтін-В'ю (Каліфорнія). Там вони представлять свої проекти міжнародній групі суддів та поборються за призи у своїй віковій категорії (13-14 років, 15-16 років і 17-18 років) і за головний приз: грант $50 000 на навчання, 10-денну поїздку на Галапагоські острови в складі експедиції National Geographic, можливість побувати на космодромі Virgin Galactic.

Із 1 вересня проголосувати за улюблений проект зможуть також звичайні інтернет-користувачі на сайті Google Science Fair.

Імена переможців стануть відомі 23 вересня під час церемонії нагородження.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Тріша Прабху, businessinsider.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду