Щодня Фейсбук блокує двадцять тисяч малоліток

00:00,
22 Березня 2011
1143

Щодня Фейсбук блокує двадцять тисяч малоліток

00:00,
22 Березня 2011
1143
Щодня Фейсбук блокує двадцять тисяч малоліток
Соціальна мережа не дозволяє реєструватись дітям молодше 13 років.

Десятирічна дівчинка із статусом «усе складно» в профайлі – нормальне явище для найпопулярнішої на пострадянському просторі соціальної мережі «ВКонтакте». Тим часом найпопулярніша у світі соцмережа дотримується більш пуританських поглядів. Понад двадцять тисяч облікових записів у Фейсбуку щодня блокуються через те, що їхні власники ще не досягли тринадцяти років, повідомляє австралійська газета The Telegraph.

 

Діти оминають заборону, прописану у правилах Фейсбука, додаючи собі кілька років під час реєстрації. За словами радника з питань захисту приватної інформації Мозеля Томпсона, що співпрацює з Фейсбуком, «мережа має технологію протидії користувачам, які повідомляють про себе неправдиву інформацію, але вона ще не досконала». Як само мережі вдається виявити, що новому користувачеві 12, а не 13, - секрет.

 

В Австралії Фейсбук надзвичайно популярний – сім мільйонів мешканців країни, або третина її населення, заходять у мережу щодня, дев’ять мільйонів – щотижня, а кожен другий буває в Фейсбуку раз на місяць. Деякі австралійські політики вже звертались до адміністрації ресурсу з пропозицією запровадити обов’язкову батьківську згоду для реєстрації неповнолітніх. У свою чергу Мозель Томпсон повідомив, що компанія має намір зайняти фахівця, який займатиметься місцевою політикою мережі в Австралії та вирішуватиме конфлікти. У Сиднеї вже працює офіс Facebook, який відповідає за комерційну діяльність.

 

«Медіаграмотність»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
imageshack.us
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду