Disney купила дитячу соціальну мережу

00:00,
24 Лютого 2011
1011

Disney купила дитячу соціальну мережу

00:00,
24 Лютого 2011
1011
Disney купила дитячу соціальну мережу
У портфоліо корпорації вже є низка дитячих веб-ресурсів.

Корпорація Disney купила Togetherville, соціальну мережу для дітей до 10 років, повідомляє TechCrunch.  

 

Заснована Мандіпом Сінґхом Діллоном мережа, що стартувала навесні 2010 року, має базовий набір можливостей, наявних у «дорослих» соціальних мереж, одначе адаптована для використання дітьми під наглядом батьків. Ресурс розроблявся за участі громадської організації ConnectSafey.org, що займається безпекою дітей у мережі.

 

Компанія гарантує вищий рівень безпеки та приватності в порівнянні із звичайними соцмережами. Як і фейсбук, Togetherville вимагає реєструватись під власними іменами. Кожного з френдів, якого додає дитина, повинні схвалити батьки, які також можуть спілкуватися з батьками френдів за допомогою фейсбуківського «шлюзу». Є також інші можливості, які дозволяють батькам спілкуватися з дітьми та іншими батьками, зокрема й без посередництва фейсбука. Що ж до спілкування між дітьми, то вони можуть надсилати одне одному лише готові «шаблонні» фрази, схвалені мережею – писати текстові повідомлення не дозволено. Таким чином творці мережі убезпечили маленьких користувачів від цькування і тому подібних зловмисних дій, а також виключили можливість розголошення приватної інформації. Відео, які можна переглядати в мережі, також схвалюються співробітниками компанії.

 

Togetherville увійшла до групи сайтів Walt Disney Internet Group, куди також належать Disney.com, ABCNEWS.com, ABC.com, ESPN.com, DisneyShopping.com, Go.com, Movies.com, FamilyFun.com та інші сайти, зокрема нещодавно придбані компанією Playdom, Tapulous та Marvel.

 

«Медіаграмотність»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду