Андрій Куликов: Політичні ток-шоу дають глядачеві змогу побачити справжні обличчя політиків

00:00,
22 Березня 2011
2828

Андрій Куликов: Політичні ток-шоу дають глядачеві змогу побачити справжні обличчя політиків

00:00,
22 Березня 2011
2828
Андрій Куликов: Політичні ток-шоу дають глядачеві змогу побачити справжні обличчя політиків
Ведучий «Свободи слова» розповів про проблеми і переваги політичних ток-шоу.

Користь політичних ток-шоу на українському телебаченні полягає в тому, що вони дають висловитись і опозиції, і громадянському суспільству, а також показують глядачам справжні обличчя політиків. Так уважає Андрій Куликов, ведучий «Свободи слова» на телеканалі ICTV. Він виступив із лекцією «Чи є “ток”у політичних ток-шоу України» в рамках Медіашколи для молодих журналістів, організованої соціальним проектом Покоління 2020.UA.

 

«Якщо показувати людей такими, які вони є, якщо провокувати їх не на скандал, а на висловлення позиції, аудиторія отримає корисну інформацію», - сказав пан Куликов. На його думку, однією з проблем жанру в Україні є дефіцит нових облич: «Ми наперед знаємо, що вони будуть говорити, а вони наперед знають, про що ми їх запитаємо».

 

Молодим журналістам Андрій Куликов традиційно порадив мати «про запас» одну-дві професії, щоб не бути залежними від власників/медіаменеджерів та  не піддаватись тиску. Як стверджує сам журналіст, він сам завжди намагався не виконувати вказівок згори, які походять із-поза засобу масової інформації, в якому він працює. Більше про це читайте в інтерв’ю Андрія Куликова «Медіаграмотності».

 

Серед телеведучих, роботу яких він особливо цінує, Андрій Куликов назвав Анну Безулик (5 канал), Андрія Доманського («1+1») (періоду його роботи на Новому каналі), Юлію Литвиненко («Інтер») та ведучого програми Hard Talk на Бі-бі-сі Стівена Сакура.

 

18-20 березня у Києві проходила Медіашкола для молодих журналістів, організована в рамках проекту «Покоління 2020.ua» за підтримки ГО «Телекритика» та представництва Фонду імені Генріха Бьолля в Україні. Кількадесят молодих журналістів із різних міст України мали нагоду прослухати лекції відомих українських медійників.

 

Вікторія Сюмар: У 2005-2010 роках українські журналісти заробляли гроші, а не репутацію

 

Ілона Довгань: Експериментуйте під час інтерв’ю

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду