Кримська окупаційна влада повідомляє про візит до Криму делегації польських журналістів

Кримська окупаційна влада повідомляє про візит до Криму делегації польських журналістів

11:51,
21 Січня 2016
2217

Кримська окупаційна влада повідомляє про візит до Криму делегації польських журналістів

11:51,
21 Січня 2016
2217
Кримська окупаційна влада повідомляє про візит до Криму делегації польських журналістів
Кримська окупаційна влада повідомляє про візит до Криму делегації польських журналістів
В окупованому Росією Криму перебуває делегація польських журналістів, які були запрошені московським фондом «Російсько-польський центр діалогу і згоди», повідомила прес-служба російського уряду Криму. Як зреагувало українське МЗС на візит медійників на контрольований Росією півострів, що залишається територією України, поки що невідомо.

Про візит польських журналістів повідомляють видання «Крим.Реалії» і російське інформагентство «РИА Новости».  На сайті «Російсько-польського центру діалогу і згоди» інформація про візит відсутня.

З польськими журналістами зустрілись так звані «міністр» внутрішньої політики, інформації та зв'язку Дмитро Полонський і «віце-прем'єр» Руслан Бальбек.

Представники окупаційної влади Криму розповіли, зокрема, «про поліпшення, що відбулись у різних сферах життя кримськотатарського народу». Польських журналістів переконували,  що такі поліпшення «вдалося досягти тільки після возз'єднання республіки Крим і Російської Федерації».

Крім того Руслан Бальбек розповів польським журналістам про ліквідацію діяльності  у Криму «турецьких релігійних сект», вплив яких в Криму особливо зріс начебто під час знаходження півострова в складі України. «У Криму припинено діяльність двох міжнародних екстремістських організацій "Нурджулар" і "Сулейманджілар ". Канали фінансування перекриті, ідеології та місіонери - вже знаходяться за межами Російської Федерації», - сказав він під час зустрічі з польськими журналістами.

Також, за його словами, в Криму припинило свою роботу Турецьке агентство зі співробітництва та розвитку (ТІКА), яке, як стверджував Руслан Бельбек, «під виглядом підтримки кримських татар посилювало вплив Туреччини на півострові».

Дмитро Полонський у свою чергу назвав Крим «одним із найстабільніших регіонів у Росії» і закликав польських журналістів стати прикладом для колег «у плані об'єктивної підготовки інформаційних матеріалів».

Прізвища польських журналістів та назви видань, які вони представляють, у повідомленнях відсутні.

Реакції МЗС України на візит польських журналістів до Автономної Республіки Крим поки немає.

«Крим.Реалії» нагадує, що у вересні 2015 року московський фонд «Російсько-польський центр діалогу і згоди» організував поїздку до анексованого Росією Криму групи польських студентів. Тоді Посольство України у Варшаві звернулось із нотою до МЗС Польщі у зв'язку з цим несанкціонованим візитом.

Польща, як і інші країни Євросоюзу і Заходу, не визнає анексію Криму Росією.

Нагадаємо, у квітні 2015 року польський телевізійний канал TVP в програмі «Студії Сходу» показав карту, де Крим був показаний як частина території Росії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Польський канал TVP показав Крим як частину РФ. Фото: politnavigator.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду