Книжка журналістки Енн Епплбом «Залізна завіса» вийшла українською

Книжка журналістки Енн Епплбом «Залізна завіса» вийшла українською

16:36,
23 Жовтня 2017
5802

Книжка журналістки Енн Епплбом «Залізна завіса» вийшла українською

16:36,
23 Жовтня 2017
5802
Книжка журналістки Енн Епплбом «Залізна завіса» вийшла українською
Книжка журналістки Енн Епплбом «Залізна завіса» вийшла українською
Автори:
Вийшов друком український переклад книжки відомої американської журналістки, лауреатки Пулітцерівської премії Енн Епплбом (Anne Applebaum) «Залізна завіса. Приборкання Східної Європи 1944-1956».
Про свою новинку повідомив на сайті Видавничий дім «Києво-Могилянська академія».
 
У цій роботі журналістка досліджує історію утворення й початкового періоду еволюції комуністичних режимів у країнах Східної Європи після Другої світової війни. Аналіз подій у звільнених Червоною армією Угорщині, Східній Німеччині та Польщі супроводжується матеріалами численних архівів і свідченнями очевидців подій.
 
Енн Епплбом присвятила книжку «Залізна завіса» жителям Східної Європи,
які відмовилися жити в облуді.
 
Переклад книжки українською мовою здійснив Ігор Гарнік.
 
«Суттєве роз’яснення проблем… Гідним подиву способом пані Епплбаум доходить висновку, що люди не так просто перетворюються на «тоталітарну масу».
На її думку, навіть якщо вони захоплюються лідером чи партією, то зовнішнє враження може виявитися оманливим. Навіть коли вони піддаються найабсурднішій пропаганді – беруть участь у демонстраціях, скандуванні гасел, прославленні партії в піснях, це навіювання може враз і назавжди розсіятися», – писав про книжку журнал  The Economist.
 
Енн Епплбом (Anne Applebaum) – відома американська журналістка, історик, експертка з тематики Східної Європи та лауреатка численних премій. Працювала редакторкою The EconomistThe Spectator і The Washington Post. Усього Енн Епплбом написала п'ять книжок про історію країн Східної Європи. Пулітцерівську премію вона отримала за книжку за книгу «ГУЛАГ: павутина великого терору», яка також виходила в українському перекладі.
 
Нагадаємо, цього року вийшла англійською нова книжка Енн Епплбом «Червоний голод. Війна Сталіна проти України», яка викликала активні дискусії в медіа.
 
 
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду