Книжка журналістки Енн Епплбом «Залізна завіса» вийшла українською
16:36,
23 Жовтня 2017
5989
Помітили помилку?
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Книжка журналістки Енн Епплбом «Залізна завіса» вийшла українською
16:36,
23 Жовтня 2017
5989
Автори:
Вийшов друком український переклад книжки відомої американської журналістки, лауреатки Пулітцерівської премії Енн Епплбом (Anne Applebaum) «Залізна завіса. Приборкання Східної Європи 1944-1956».
Про свою новинку повідомив на сайті Видавничий дім «Києво-Могилянська академія».
У цій роботі журналістка досліджує історію утворення й початкового періоду еволюції комуністичних режимів у країнах Східної Європи після Другої світової війни. Аналіз подій у звільнених Червоною армією Угорщині, Східній Німеччині та Польщі супроводжується матеріалами численних архівів і свідченнями очевидців подій.
Енн Епплбом присвятила книжку «Залізна завіса» жителям Східної Європи,
які відмовилися жити в облуді.
Переклад книжки українською мовою здійснив Ігор Гарнік.
«Суттєве роз’яснення проблем… Гідним подиву способом пані Епплбаум доходить висновку, що люди не так просто перетворюються на «тоталітарну масу».
На її думку, навіть якщо вони захоплюються лідером чи партією, то зовнішнє враження може виявитися оманливим. Навіть коли вони піддаються найабсурднішій пропаганді – беруть участь у демонстраціях, скандуванні гасел, прославленні партії в піснях, це навіювання може враз і назавжди розсіятися», – писав про книжку журнал The Economist.
Енн Епплбом (Anne Applebaum) – відома американська журналістка, історик, експертка з тематики Східної Європи та лауреатка численних премій. Працювала редакторкою The Economist, The Spectator і The Washington Post. Усього Енн Епплбом написала п'ять книжок про історію країн Східної Європи. Пулітцерівську премію вона отримала за книжку за книгу «ГУЛАГ: павутина великого терору», яка також виходила в українському перекладі.
Нагадаємо, цього року вийшла англійською нова книжка Енн Епплбом «Червоний голод. Війна Сталіна проти України», яка викликала активні дискусії в медіа.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.