Російські хакери змінили характер кібератак, — МЗС

Російські хакери змінили характер кібератак, — МЗС

17:30,
25 Жовтня 2023
1078

Російські хакери змінили характер кібератак, — МЗС

17:30,
25 Жовтня 2023
1078
Російські хакери змінили характер кібератак, — МЗС
Російські хакери змінили характер кібератак, — МЗС
Кіберінциденти стали більш скоординованими: фіксуються атаки з різних місць одночасно на частини однієї інфраструктури.

Російські кібератаки стають усе більш витонченим і повсякденним явищем, спрямованим на руйнування життєво важливої інфраструктури під час війни. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Антон Демьохін в інтерв’ю Bloomberg.

За словами заступника міністра, який відповідає за питання цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, хакери продовжують атакувати державні органи, служби безпеки та комерційні підприємства, включаючи фінансові установи, намагаючись зашкодити наданню послуг та отримати особисті дані.

Він зазначив, що держава докладає багато зусиль у протистоянні хакерам. «У цьому сенсі — так, вони забирають у нас і час, і увагу, і ресурси», — сказав дипломат і додав, що інциденти стали більш скоординованими: кілька хакерів з різних місць одночасно атакують різні частини однієї інфраструктури.

Інші зловмисники залишили сплячі віруси в інформаційних системах, які активуються після початку наступальної операції, пояснив Демьохін.

«Коли ви все це об’єднуєте, ви розумієте, що це новий рівень витонченості», — підсумував заступник глави МЗС.

Насамкінець він повідомив, що провів двосторонні зустрічі із заступницею радника США з національної безпеки Енн Нойбергер під час своєї поїздки до Південно-Східної Азії та обговорив питання розвідки загроз і технології кібербезпеки.

Нагадаємо, на початку жовтня США та Данія оголосили про партнерство задля зменшення вразливості та зміцнення стійкості критичної інфраструктури України до кіберзагроз, яке реалізовуватиметься через проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

На фото — хакерство

Фото: Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду