НАТО посилить кіберзахист України

НАТО посилить кіберзахист України

13:32,
6 Липня 2022
1907

НАТО посилить кіберзахист України

13:32,
6 Липня 2022
1907
НАТО посилить кіберзахист України
НАТО посилить кіберзахист України
Нові зобов’язання Альянс взяв на тлі невпинних хакерських атак Росії на енергетичний сектор, банківську систему та інші критичні для економіки України об'єкти.

На цьогорічному Мадридському саміті Альянс оновив Комплексний пакет допомоги  Україні. У сфері кібербезпеки НАТО приділятиме увагу розбудові можливостей України, наданні необхідного обладнання і підготовці персоналу, в результаті чого Україна повинна набути здатності захищати свою інфраструктуру від найсучасніших кібератак. Про це повідомляє «Європейська правда».

Важливим напрямком співпраці має стати сумісна протидія і припинення діяльності осіб, які проживають на території країн-членів НАТО та надають підтримку гібридній агресії РФ у кіберсфері.

Незабаром очікується також приєднання України до Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО в статусі постійного учасника. Україна подала офіційний запит на приєднання до Центру ще 4 серпня 2021 року, а 4 березня 2022 року заявку України одностайно підтримали всі члени Керівного комітету організації.

Україна активно співпрацює з НАТО у сфері кібербезпеки з 2014 року і досягла значних успіхів. Як зазначили у Пентагоні, від початку великої війни жодна з численних російських хакерських атак не мала критичного впливу на українську інфраструктуру.

Раніше «Детектор Медіа» повідомляв, що Росія здійснила майже 800 кібератак проти України протягом чотирьох місяців війни. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість кібератак збільшилась в три рази.

Фото: poltexpert.org

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду