Підрядники Microsoft прослуховують скайп і навіть чули «секс по телефону» — Vice

Підрядники Microsoft прослуховують скайп і навіть чули «секс по телефону» — Vice

11:31,
8 Серпня 2019
3163

Підрядники Microsoft прослуховують скайп і навіть чули «секс по телефону» — Vice

11:31,
8 Серпня 2019
3163
Підрядники Microsoft прослуховують скайп і навіть чули «секс по телефону» — Vice
Підрядники Microsoft прослуховують скайп і навіть чули «секс по телефону» — Vice
Автори:
Видання Vice отримало документи, скриншоти та аудіо, які показують, як підрядники Microsoft прослуховують окремі дзвінки користувачів по скайпу і звернення до асистента Cortana. У компанії кажуть, що юзерів попереджують про обробку їхніх розмов.

Як йдеться у статті Vice, отримані редакцією аудіозаписи розмов по скайпу включають в себе бесіди людей інтимного характеру. Це і розмови з близькими людьми, і обговорення схуднення чи проблем у стосунках.

Крім того, отримані виданням записи свідчать про те, що підрядники ІТ-гіганта можуть також прослуховувати голосові команди до розумного асистента Cortana.

«Те, що я навіть можу поділитися цим із вами, показує, наскільки слабким є захист даних користувачів», — сказав представник підрядника Microsoft, який надав виданню кеш файлів на материнській платі.

За словами цього працівника, він міг чути повні адреси користувачів, які вони називали помічнику Cortana. Також він чув щось схоже на «секс по телефону». Утім він каже, що доступу до даних, які точно ідентифікують користувачів у них немає.

«Деякі речі, які я чув, явно можна було б охарактеризувати як секс по телефону. Я чув, як люди вводять повні адреси в командах Cortana або просять помічника надати пошукові запити на запити порнографії. Хоча я точно не знаю, що можна зробити з цією інформацією, мені здається дивним, що вона не обробляється в більш контрольований спосіб», — розповів представник підрядника.

У статті йде мова про те, що підрядники мають прослуховувати автоматичний переклад скайпу — це функція, яку компанія запустила у 2015 році. Після прослуховування працівники мають обрати найбільш вдалий переклад.

 «Microsoft отримує дозвіл від користувачів, перш ніж збирати та використовувати їхні голосові дані… Ми запроваджуємо кілька процедур, розроблених для того, щоб надати пріоритет конфіденційності користувачів перед тим, як поділитися цими даними з нашими підрядниками. Це включає деіндентифікацію даних, угоди про нерозголошення між підрядниками та їхніми працівниками. Ми також вимагаємо, щоб підрядники відповідали високим стандартам конфіденційності, які є у Європейському праві», — зазначив прессекретар Windows.

Microsoft справді попереджає користувачів про те, що «автоматичні стенограми аналізуються і будь-які виправлення вводяться в систему, щоб створити ефективніші послуги». Проте, пише Vice, компанія не зазначає, що ці записи будуть слухати інші люди.

Нагадаємо, нещодавно «Детектор медіа» писав, що працівники підрядників компаній Google та Apple також прослуховували запити до розумних асистентів Google Assistant та Siri.

Німецький регулятор наказав компанії Google припинити ручну перевірку аудіозапитів від користувачів. У свою чергу Apple заявила, що призупинила прослуховування запитів користувачів до Siri.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
googleusercontent.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду