ЄС заснував групу реагування на кіберзагрози

ЄС заснував групу реагування на кіберзагрози

12:23,
22 Грудня 2017
3452

ЄС заснував групу реагування на кіберзагрози

12:23,
22 Грудня 2017
3452
ЄС заснував групу реагування на кіберзагрози
ЄС заснував групу реагування на кіберзагрози
Автори:
20 грудня Європейський Союз заснував групу із реагування на кіберзагрози, спрямовані проти всіх його інституцій, органів та агенцій.
Про це йдеться на сайті Ради Європи.
 
Група під назвою CERT-EU буде постійною й тісно співпрацютиме з внутрішніми командами, відповідальними за інформаційну безпеку інституцій ЄС та партнерами з НАТО. Крім того, CERT-EU підтримуватиме зв'язки з різноманітними компаніями з інформаційної безпеки в державах-членах ЄС та інших країнах. Це відбуватиметься задля обміну інформацією про загрози та способи їх знешкодження. 

CERT-EU є учасником мережі національних та урядових Груп з питань реагування на інциденти в галузі комп'ютерної безпеки (Computer Security Incident Response Teams), які були створені Директивою щодо безпеки мережевих та інформаційних систем.

Як повідомляє «Укрінформ», профільний єврокомісар Марія Габріел з цього приводу повідомила, що нова структура повинна забезпечити ефективну відповідь на кібератаки, що також несуть загрозу для громадян. 

Нагадаємо, у жовтні Європейський парламент запропонував більше інвестувати в сферу кібербезпеки.

У листопаді міністри оборони країн-членів Північноатлантичного альянсу (НАТО) схвалили рішення про створення нової структури – Центру кібероперацій.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
112.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду