15 українських стартапів будуть представлені на tech-конференції року Web Summit Lisbon 2025

15 українських стартапів будуть представлені на tech-конференції року Web Summit Lisbon 2025

18:35,
20 Жовтня 2025
281

15 українських стартапів будуть представлені на tech-конференції року Web Summit Lisbon 2025

18:35,
20 Жовтня 2025
281
15 українських стартапів будуть представлені на tech-конференції року Web Summit Lisbon 2025
15 українських стартапів будуть представлені на tech-конференції року Web Summit Lisbon 2025
Цьогоріч Web Summit проходитиме з 10 по 13 листопада в Лісабоні. Подія традиційно збирає понад 70 000 учасників, 3 000 компаній та 1 000 інвесторів з усього світу.

Міністерство цифрової  трансформації оприлюднило делегацію з 15-ти українських компаній, які представлять свої рішення перед глобальною спільнотою інвесторів та технологічних корпорацій:

  • Allpass.ai — сервіс для автоматизації дотримання регуляторних норм для бізнесу

  • FortuneGuard — ШІ-платформа зі страхування воєнних ризиків для бізнесу й інвесторів 

  • Glendeal — агромаркетплейс для торгівлі зерновими культурами

  • Intelswift — ШІ-платформа з автоматизації обслуговування клієнтів допомагає бізнесам працювати ефективніше 

  • LifeStyleCamper — виробник будинків на колесах для туризму та активного відпочинку

  • LifesaverSIM — мобільний ігровий симулятор першої допомоги та тактичної медицини

  • Mindship — ШІ-застосунок за допомогою дихальних практик допомагає знижувати рівень стресу та тривожності 

  • Nasnaga — ШІ-сервіс покращення здоров’я на основі лабораторних аналізів, нутриціології та коучингу

  • Pickpad — розумна станція видавання замовлень для ресторанів і ритейлу

  • Obriy AI — ШІ-система перетворює звернення клієнтів на продажі та знижує навантаження на команди підтримки

  • SoilyWorld — система сповіщає фермерів про ризики патогенів та надає персоналізовані рекомендації 

  • StackBob.ai — автоматизована система управління доступами та підписками компаній

  • SYLA — автономний протез коліна 

  • TrackAI — ШІ-додаток для підрахунку калорій 

  • Vulnebify — платформа для кіберзахисту, яка відстежує вразливості та повідомляє про них у режимі реального часу

Участь дає можливість презентувати свої проєкти світовій аудиторії, залучити потенційних інвесторів і відкрити нові шляхи розвитку бізнесу.

Україна вперше представила власний стенд на Web Summit у 2021 році, де продемонструвала національну технологічну екосистему. 

А у 2022  українська делегація стала рекордною - понад 24 стартапи взяли участь у саміті в Лісабоні.  Минулого року кількість команд також складала 24 стартапи, які представили рішення в сферах Ai, health-tech, ed-tech та insur-tech. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду