Мін’юст США готує другий позов проти Google

Мін’юст США готує другий позов проти Google

17:04,
2 Вересня 2021
1878

Мін’юст США готує другий позов проти Google

17:04,
2 Вересня 2021
1878
Мін’юст США готує другий позов проти Google
Мін’юст США готує другий позов проти Google
Автори:
Позов до суду можуть подати наприкінці року.

Міністерство юстиції США готує другий позов проти Alphabet Inc., який стосуватиметься порушень конкуренції Google в сфері цифрової реклами. Про це пише Bloomberg.

За даними видання, позов до суду можуть подати наприкінці року, однак остаточних рішень не прийнято.

Bloomberg зазначає, що ще один позов відомства проти Google підкреслить прагнення президента США Джо Байдена посилити антимонопольне законодавство.  

Нагадаємо, перший антимонопольний позов Міністерство юстиції США подало проти компанії Google 20 жовтня 2020 року. Мін'юст США звинувачує Google у використанні домінуючого становища на ринку, щоб захистити свою монополію серед пошукових систем. 

На початку серпні 2021 року проти компанії Google подали позов про порушення антимонопольного законодавства через імовірну змову з Facebook, яка нібито дає соціальній мережі перевагу на віртуальних аукціонах, на яких визначається, де і чия реклама буде відображатися. 

Позови щодо ймовірної змови Google і Facebook були і раніше. 17 грудня 2020 року група прокурорів з Техасу подала антимонопольний позов проти Google, звинувативши у змові з Facebook про координування дій під час аукціонів інтернет-реклами. Потім компанії домовились співпрацювати та допомагати один одному під час антимонопольного процесу у цій справі.

Також проти Google подали антимонопольний позов більше 30 штатів США. Компанію звинувачують у зловживання владою над розробниками застосунків для ОС Android у Play Store через стягнення 30% комісії.

Крім того, Європейська комісія підозрює компанію Google у порушенні правил конкуренції на ринку інтернет-реклами. ЄК з'ясовує, чи порушила компанія правила конкуренції, обмежуючи або забороняючи доступ до даних користувачів своїм конкурентам. 

Фото: analisadaily.com

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду