Google створить пошуковик для лікарів і пацієнтів — ЗМІ

Google створить пошуковик для лікарів і пацієнтів — ЗМІ

16:43,
4 Листопада 2019
2980

Google створить пошуковик для лікарів і пацієнтів — ЗМІ

16:43,
4 Листопада 2019
2980
Google створить пошуковик для лікарів і пацієнтів — ЗМІ
Google створить пошуковик для лікарів і пацієнтів — ЗМІ
Автори:
Джерела видання Engadget заявили про наміри деяких представників компанії запустити такий сервіс. Проте достеменно невідомо, чи справді компанія буде працювати над його впровадженням.

Один з представників нового підрозділу закритого раніше сервісу Google Health анонімно заявив виданню Engadget про те, що хоче створити повноцінний пошуковик по медичній інформації для лікарів і звичайних користувачів.

У пошуковику, як повідомив представник компанії, має бути панель пошуку, яка допоможе лікарям знаходити медичні записи так само просто, як вони робили б це через звичайний пошуковик. Наприклад, лікар може ввести «87» і побачити інформацію про 87-річних пацієнтів.

Втім, поки неясно, наскільки ідея близька до реалізації. Як повідомляють джерела видання, впевненості в тому, що на участь в проекті погодяться інші члени команди Google, немає.

Також стало відомо, що глава підрозділу Google Health брав участь у поліпшенні пошуку за темами, пов'язаними з медициною. Наприклад, в опрацюванні алгоритмів по пессимізації відео з антивакцинальною пропагандою в Google і YouTube.

Google Health був онлайн-сховищем інформації на медичні теми. Користувачі сервісу могли завантажувати на сервери в інтернеті відомості про стан свого здоров'я і історії хвороби, а також обмінюватися даними з лікарем. Сервіс не працює з 1 січня 2012 року.

Чим саме новий сервіс відрізнятиметьві від старого та чи запустять його взагалі, у компанії поки не підтвердили і не спростували.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, що компанія Google запустила безкоштовну дитячу онлайн-бібліотеку для вивчення англійської.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Engadget
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду