Google загрожує ще один значний штраф від ЄС

Google загрожує ще один значний штраф від ЄС

12:55,
7 Липня 2017
1991

Google загрожує ще один значний штраф від ЄС

12:55,
7 Липня 2017
1991
Google загрожує ще один значний штраф від ЄС
Google загрожує ще один значний штраф від ЄС
Автори:
Представники Єврокомісії вважають, що Google зловживає домінуючим становищем своєї операційної системи Android, і готуються виписати компанії черговий штраф.

Про це повідомляє Reuters. ІТ-гіганта звинувачують у тому, що він блокує доступ до Google Play Store, якщо на телефоні не встановлено пошукову систему Google Search і браузер Google Chrome. Вберегтися від цього можуть лише виробники конкуруючих версій Android. Зазначається, що компанія також платила виробникам смартфонів та операторам мобільних мереж за те, щоб ті встановлювали Google Search на своїх пристроях.

За даними видання, наразі антимонопольний регулятор скликав команду експертів для поглибленого аналізу ситуації. Якщо вони погодяться з початковими висновками про зловживання Google своїм монопольним становищем, до кінця року материнську компанію ІТ-гіганта (Alphabet) можуть забов’язати виплатити штраф навіть більший за попередній.

Нагадаємо, нещодавно Єврокомісія визнала, що Google зловживає домінуючим становищем на ринку пошукових систем і наклала штраф на конгломерат Alphabet Inc. сумою 2,4 мільярда євро (2.7 мільярда доларів).

Минулого року Федеральна антимонопольна служба РФ (ФАС) оштрафувала  Google за порушення законодавства про конкуренцію на 438 млн рублів (близько 6,7 млн доларів США).

Також у березні цього року Франція стягнула з компанії Google штраф за порушення «права на забуття».  Нещодавно антимонопольне розслідування проти Google  розпочала Туреччина.

В усіх справах компанія Google заперечує  свою вину.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
CNN Money
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду