Компанія Google відкинула антимонопольні звинувачення Єврокомісії

Компанія Google відкинула антимонопольні звинувачення Єврокомісії

11:05,
4 Листопада 2016
2250

Компанія Google відкинула антимонопольні звинувачення Єврокомісії

11:05,
4 Листопада 2016
2250
Компанія Google відкинула антимонопольні звинувачення Єврокомісії
Компанія Google відкинула антимонопольні звинувачення Єврокомісії
Автори:
Технологічний гігант Google дав відповідь на дві антимонопольні претензії Єврокомісії.

Звинувачення Єврокомісії стосувалися просування сервісу Google Shopping в результатах пошуку і обмеження показу оголошень конкурентів на сайтах-партнерах AdSense for Search.

Головний юрисконсультант компанії Google Кент Уокер заявив, що претензії Єврокомісії не мають фактичного, юридичного чи економічного підґрунтя. «Ми ніколи не ставили під загрозу якість або релевантність інформації, що відображається. Навпаки, ми поліпшили ці показники. Це не "надання переваг" - це відповідь на побажання наших користувачів», - сказав юрисконсультант.  Він також додав, що Єврокомісія не прийняла до уваги конкуренцію з Amazon, торговими майданчиками, соціальними мережами та онлайн-рекламою від таких компаній, як Facebook і Pinterest.

В Єврокомісії підтвердили, що відомство отримало відповідь Google на антимонопольні претензії. Відповідь компанії пообіцяли уважно розглянути, перш ніж ухвалювати будь-яке рішення. «На даний момент ми не можемо передбачити кінцевий підсумок розслідування», - зазначив прес-секретар Єврокомісії Рікардо Кардосо.

Майкл Керіер, професор права в Rutgers Law School вважає, що Google буде доволі складно довести свою правоту. «Google має точку опори стосовного того, що результати пошуку допомагають споживачам, дозволяючи їм безпосередньо купити товар. Але Комісія турбується про вплив цього алгоритму на конкурентів. Це, ймовірно, переважить інтереси споживачів», - прокоментував він.

Раніше Єврокомісія вирішила заборонити Google виплачувати грошові винагороди виробникам Android-пристроїв за установку додатків компанії. Антимонопольне розслідування проти Google було розпочато в січні 2011 року і триває досі. Корпорації загрожує великий штраф за порушення конкуренції на ринку.

Якщо вина Google буде доведена, корпорації загрожує штраф в розмірі $ 7,4 млрд або 10% від річної виручки по кожній справі і вимога змінити бізнес-практики, які порушують правила Євросоюзу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Android Beat
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду