«IT-намет» на Майдані створює «IT-спільноту», щоб брати участь в загальнонаціональних ініціативах

00:00,
22 Січня 2014
1297

«IT-намет» на Майдані створює «IT-спільноту», щоб брати участь в загальнонаціональних ініціативах

00:00,
22 Січня 2014
1297
«IT-намет» на Майдані створює «IT-спільноту», щоб брати участь в загальнонаціональних ініціативах
Учасники ініціативи «IT-намет на Євромайдані» створюють професійне, неполітичне обєднання «IT-спільнота». Таке рішення пояснюють бажанням брати участь в загальнонаціональних ініціативах та робити заяви від імені галузі, повідомляє ain.ua.

Раніше метою «IT-намету» була підтримка Євромайдані. Зараз координатор проекту Максим Плахтій пояснив виданню ain.ua, що їхнє обєднання має намір брати участь в ініціативах, пов’язаних із нинішніми проблемами країни, однак зберігатиме неполітичний статус.

«Ми побачили, що опозиція не здатна приймати оперативних і правильних рішень, тому будемо брати участь. Як координатор IT-намету, я не зміг говорить від імені спільноти і робити якісь заяви – наприклад, на підтримку Кличка», – розповів Плахтій і зазначив, що як голова «IT-спільноти» матиме повноваження виступати з такими заявами.

За словами Максима, якщо в новій організації буде більше тисячі учасників, вона стане легітимним громадянським об’єднанням. Однак він заявив, що, зважаючи на події в країні,  поки що не збирається реєструвати громадянську організацію.

Керівним органом об’єднання стане рада з дев’яти осіб на чолі з головою. Його обиратимуть більшістю голосів серед членів ради.

Для вступу в об’єднання «IT-спільнота» достатньо зареєструватися у Facebook-групі IT_namet_Euromaydan. Зареєструватися учасників просять до 18:00 22 січня. Якщо набереться достатня кількість учасників, перший збір можуть провести вже завтра.

«IT-намет» створили як місце зустрічі представників спільноти, які беруть участь у протестах на Майдані. Однак дуже скоро ця ініціатива стала соціальним проектом для технічної допомоги мітингувальникам.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/groups/itnamet/
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду