Українські IT-фахівці генерують ідеї, які допоможуть змінити країну

00:00,
28 Лютого 2014
1501

Українські IT-фахівці генерують ідеї, які допоможуть змінити країну

00:00,
28 Лютого 2014
1501
Українські IT-фахівці генерують ідеї, які допоможуть змінити країну
Об’єднання  «Українська IT-спільнота» започаткувало хакатон під назвою «Прозорість – інструмент громадянина». Його метою є розробка та впровадження IT-технологій, які б допомогли суспільству та державі на перехідному етапі розвитку країни, пише ain.ua.

Активісти вже запропонували понад 150 ідей щодо контролю за роботою чиновників та з автоматизації державного управління. Це, зокрема, електронний паспорт, IT-система протидії корупції, відео-звіти депутатів про свою діяльність, ресурс для пошуку корупціонерів та інше. Зараз учасники ініціативи розмірковують, як реалізувати задумане.

Координує проект Facebook-спільнота «Майдан-хакатон». Тут можна знайти інформацію про те, як приєднатися до ініціативи та розподілити обов’язки з іншими учасниками.

Пропонуємо ознайомитися із деякими цікавими проектами із загального списку.

Ресурс persony.info. Тут має бути зібрана «візуальна біографія вчинків політиків».

Troll Patrol. За допомогою цього інструменту можна буде аналізувати базу даних коментарів та класифікувати користувачів, щоб розпізнавати аномальні активності коментаторів, ботів та тролів.

Пошукова система корупціонерів. За допомогою цієї системи можна буде проаналізувати вартість майна держслужбовця та його сім’ї та порівняти її це із задекларованими доходами.

Відкритий бюджет. Сервіс, за допомогою якого можна було б відслідковувати розподіл бюджету. Це має бути деталізовано до конкретної посади, кількості закуплених речей із посиланнями на тендери та місця закупівель.

IT система протидії корупції. Активісти хочуть створити так званий департамент нагляду за владою, який розслідуватиме антикорупційні схеми. За кожним співробітником відділу повинен бути закріплений GPS навігатор та проводитися онлайн-трансляція усіх його активностей. Будь-хто зможе зайти в інтернет та подивитися, що роблять спостерігачі.

Онлайн податки. Передбачає можливість бачити розподіл податків онлайн.

Із повною базою ідей активістів можна ознайомитися тут.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/groups/MaidanHackthon/
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду