IT-намет запускає агентство стратегічних ініціатив

00:00,
8 Квітня 2014
846

IT-намет запускає агентство стратегічних ініціатив

00:00,
8 Квітня 2014
846
IT-намет запускає агентство стратегічних ініціатив
Учасники спільноти «IT-намет» започаткували «Українське агентство стратегічних ініціатив». Воно має на меті допомагати стартапам, що здійснюють соціальні проекти або спрямовані на розвиток України, повідомляє ain.ua.

Як розповів виданню один із ініціаторів проекту Юрій Чайка, агентство лише створюється: ведуться переговори з інвестиційними фондами, ecommerce-компаніями та іншими партнерами, однак вже працює сайт.

Ідея створити таку організацію виникла після того, як «IT-намет» спільно із «Часописом» провели Майдан-хакатон. Організатори зрозуміли, що є дуже багато цікавих соціальних проектів, однак чимало з них не розвиваються через свою неприбутковість. Саме ними хочуть опікуватися засновники «Українського агентства стратегічних ініціатив».

Організація допомагатиме стартапам із юридичним оформленням, залученням інвестицій, в роботі з держорганами та ін. Агентство є неприбутковою організацією, що фінансується через краудфандинг.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
uasi.org.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду