Google присвятив дудл Дню знань

Google присвятив дудл Дню знань

15:20,
1 Вересня 2016
2582

Google присвятив дудл Дню знань

15:20,
1 Вересня 2016
2582
Google присвятив дудл Дню знань
Google присвятив дудл Дню знань
Автори:
Пошуковик Google, відомий своїми креативними дудлами до визначних дат, сьогодні випустив новий дудл, присвячений Дню знань.

На картинці зображено пенал, за ним - персонажі у вигляді олівців, лінійки, калькулятора, клея та маркера.  

В Google є окрема сторінка, де можна проглянути усі дудли, а також прочитати про кожен із них.

Концепція дудлів була вигадана ще в 1998 році, до заснування самої компанії. Засновники Google Леррі та Сєргєй змінили корпоративний логотип, щоб повідомити про свою участь у фестивалі Burning Man у пустелі штату Невада.

Через два роки, у 2000 році, засновники попросили практиканта Денніса Хванга створити наступний дудл - до Дня взяття Бастилії. Ідея настільки сподобалася користувачам, що Хванг став постійним розробником дудлів у Google. 

MediaSapiens раніше публікував 12 практичних порад як ефективно шукати в Google. Успіх пошукового запиту залежить від того, наскільки Google зрозуміє, що саме ви від нього хочете. Комбінування таких складових, як ключові слова, часові рамки та пошукові оператори допоможе отримати найбільш точні результати пошуку.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Google Inc
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду