Apple визнає наявність проблем при установці iOS 9

Apple визнає наявність проблем при установці iOS 9

16:30,
23 Вересня 2015
4985

Apple визнає наявність проблем при установці iOS 9

16:30,
23 Вересня 2015
4985
Apple визнає наявність проблем при установці iOS 9
Apple визнає наявність проблем при установці iOS 9
Автори:
Установка нової версії операційної системи блокує пристрої компанії.

Про це повідомляє Forbes.

16 вересня компанія Apple випустила нову версію своєї операційної системи, iOS 9, яка повинна забезпечити підвищену чутливість пристрою і більш ефективне використання ресурсів. Після запуску операційної системи користувачі почали повідомляти про проблеми, з якими вони стикаються при її установці. 

iOS 9 блокує деякі iPhone, iPad і iPod, на які користувачі намагаються її встановити. Компанія підтвердила наявність цієї проблеми. Повідомлення про це розповсюдило видання Forbes. Проблема, з якою стикаються користувачі, полягає в тому, що після установки нової версії операційної системи пристрій повністю блокується. У разі, якщо це сталося з пристроєм користувача, компанія пропонує оновити його за допомогою iTunes після примусового перезавантаження. Це допоможе розблокувати пристрій і відновити його стан до моменту установки операційної системи. Це означає, що пристрій буде працювати, але iOS 9 на нього встановлена не буде. 

Apple обіцяє вирішити цю проблему випуском оновлень для iOS 9, які мають вийти незабаром.

Як писав MediaSapiens, Apple може дозволити видаляти попередньо встановлені програми. Генеральний директор Apple Тім Кук зізнався, що розглядає можливість видалення користувачем програм, які практично не використовуються, як от: «Компас», «Акції» і «Поради».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
укроп.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду