Apple випустила WatchOS 2

Apple випустила WatchOS 2

15:55,
22 Вересня 2015
2818

Apple випустила WatchOS 2

15:55,
22 Вересня 2015
2818
Apple випустила WatchOS 2
Apple випустила WatchOS 2
Автори:
Apple випустила перше велике оновлення операційної системи WatchOS. Друга версія доступна для скачування.

Про це повідомляє Meduza.

Планувалося, що WatchOS 2 вийде 16 вересня одночасно з iOS 9. Однак її вихід вирішили відкласти, оскільки знайшли серйозну помилку.

WatchOS 2 дозволяє створювати додатки, які можуть безпосередньо взаємодіяти з датчиками. Крім того, їх можна буде встановлювати прямо на годинник, а не через iPhone. Також в новій версії WatchOS з'явиться підтримка сторонніх Complications — віджетів, які можна розташувати на циферблаті.

Раніше повідомлялося, що Apple запускає виробництво нових дисплеїв iMac. Анонс нового 21,5-дюймового пристрою очікується у четвертому кварталі цього року. 21,5-дюймовий пристрій матиме роздільну здатність екрану 4К.

Нагадуємо, що кілька днів тому, після того, як компанія запустила нову версію своєї операційної системи iOS, почали надходити відомості про те, що деякі користувачі зіткнулися з проблемами при завантаженні iOS 9 на пристрої Apple.

Як писав MediaSapiens, Apple може дозволити видаляти попередньо встановлені програми. Генеральний директор Apple Тім Кук зізнався, що розглядає можливість видалення користувачем програм, які практично не використовуються, як от: «Компас», «Акції» і «Поради».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
techradar.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду