Google планує повернутися на китайський ринок

Google планує повернутися на китайський ринок

09:49,
14 Вересня 2015
2751

Google планує повернутися на китайський ринок

09:49,
14 Вересня 2015
2751
Google планує повернутися на китайський ринок
Google планує повернутися на китайський ринок
Автори:
У результаті переговорів на китайські пристрої можуть повернутися Google Play і відповідні сервіси.

Про це йдеться у повідомленні на порталі 4pda.

Нині Google знаходиться на фінальній стадії переговорів, результатом яких стане повернення на китайський ринок Google Play і відповідних сервісів. Умовою для повернення компанії є те, що Google має прибрати програми, які з тих чи інших причин не відповідають вимогам місцевого законодавства та не влаштовують державні органи. 

Крім того, одним із ключових кроків по виходу на ринок Китаю буде також налагодження стосунків з місцевими виробниками мобільних пристроїв, такими як Xiaomi, Oppo, Lenovo і ZTE, які останні п'ять років просували свої власні сервіси і магазини додатків. 

На даний момент спостерігається парадоксальна ситуація, коли, з одного боку, сервіси Google в Китаї недоступні через «Великий китайський фаєрвол», а з іншого - кожен рік виходить колосальна кількість китайських мобільних пристроїв з Android на борту. За деякими даними, Android-пристрої займають більше 70% мобільного ринку Піднебесної. 

Google пішов з китайського ринку в 2010 році через те, що компанія не знайшла спільну мову з владою країни щодо фільтрування пошукових запитів. Тепер же компанія планує повернутися в Китай. 

Нагадуємо, що на початку вересня пошукова система Google внесла зміни у свій логотип. Новий варіант відрізняється шрифтом і кольоровою гамою. Зокрема, компанія позбулася засічок на літерах та обрала більш м'які відтінки для їхніх кольорів. Крім того, компанія презентувала новий логотип для мобільних додатків. Він являє собою різнобарвну літеру G.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
fastcompany.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду