Google Chrome тепер доступний на Кубі

00:00,
21 Серпня 2014
1475

Google Chrome тепер доступний на Кубі

00:00,
21 Серпня 2014
1475
Google Chrome тепер доступний на Кубі
Браузер Google Chrome відтепер можна вільно скачати на Кубі, країні із одним із найбільш ізольованих інтернет-режимів. Про це компанія Google повідомила учора.

Google зазначає, що американські санкції проти Куби ускладнювали можливість поширення там їхніх продуктів. Дотепер інтернет-користувачі острівної країни мали доступ до сервісів Google лише через неофіційні канали. Натомість тепер веб-браузер Chrome можна скачати прямо із google.com.cu.

Як пише theverge.com, ця заява з’явилася після того, як голова Ради директорів Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) та делегація веб-активістів відвідали Кубу. Це відбулося у червні. Метою візиту був поштовх до безкоштовного та відкритого інтернету на острові.

Уряд Рауля Кастро (Raúl Castro) останніми місяцями повільно просувався у питанні більшого інтернет-доступу. З’явилися нові оптоволоконні мережі та понад 100 публічних інтернет-кафе, але перспективи досі туманні. За даними уряду, лише 3% кубинців мають постійний доступ до інтернету, а вартість високошвидкісного з’єднання залишається однією із найбільших у світі.

Google також веде кампанії зі збільшення доступу до інтернету в інших ізольованих країнах. Останніми роками компанія запустила Chrome в Сирії та Ірані, відбулися візити Еріка Шмідта до М’янми та Північної Кореї.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
google.com.cu
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду