У Бразилії обмежили використання смартфонів у школах

У Бразилії обмежили використання смартфонів у школах

12:45,
14 Січня 2025
418

У Бразилії обмежили використання смартфонів у школах

12:45,
14 Січня 2025
418
У Бразилії обмежили використання смартфонів у школах
У Бразилії обмежили використання смартфонів у школах
Обмеження для учнів початкових і середніх шкіл у країні почнуть діяти в лютому.

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва 13 січня підписав законопроєкт, що обмежує використання смартфонів у школах, на тлі того, як ця тенденція стала глобальною, повідомило CNN.

Обмеження для учнів початкових і середніх шкіл у країні почнуть діяти в лютому. Закон дозволяє використання смартфонів лише в надзвичайних ситуаціях, з освітньою метою або для учнів з інвалідністю, які потребують цих пристроїв.

Міністр освіти Каміло Сантана заявив, що діти починають користуватися інтернетом у ранньому віці, що ускладнює контроль за їхньою активністю онлайн. На його думку, обмеження використання смартфонів у школах буде корисним.

«Ми хочемо, щоб ці пристрої, як і в багатьох інших країнах, використовувалися в класі лише з педагогічною метою та під керівництвом учителя», — сказав Сантана.

Законопроєкт отримав підтримку як від прихильників президента, так і його опонента, колишнього президента Жаїра Болсонаро.

Багато батьків і учнів також підтримували цю ініціативу. За даними опитування, оприлюдненого у жовтні бразильським соціологічним центром Datafolha, майже дві третини респондентів підтримали заборону використання смартфонів дітьми та підлітками в школах. Понад три чверті зазначили, що ці пристрої завдають їхнім дітям більше шкоди, ніж користі.

Станом на 2023 рік близько двох третин бразильських шкіл запровадили певні обмеження на використання мобільних телефонів, тоді як 28% заборонили їх повністю, згідно з опитуванням, опублікованим у серпні Бразильським інтернет-комітетом. Штати Ріо-де-Жанейро, Мараньян і Ґояс ухвалили місцеві закони про заборону смартфонів у школах, але забезпечення дотримання цих законів лишається складним завданням.

До слова, у звіті, опублікованому у вересні ЮНЕСКО, було зазначено, що кожна четверта країна певним чином обмежила використання смартфонів у школах.

Фото: ілюстративне / Markus Spiske via Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду