«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр

12:25,
8 Липня 2024
1351

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр

12:25,
8 Липня 2024
1351
«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр
«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр
Компанія оновлює айдентику бренду, сайт та мобільні застосунки.

«Планета кіно» оновила айдентику бренду і запускає онлайн-кінотеатр, про це його команда розповіла у мініфільмі, викладеному на ютубі.

Як розповів співвласник мережі кінотеатрів «Планета кіно» Дмитро Деркач, компанія запускає новий сайт «Планета онлайн», де щомісяця будуть виходити обрані фільми з кінорейтингів.

Для кожного з них команда «Планета кіно» готуватиме додаткові інформаційні матеріали про деталі створення фільму, задум режисера, особливості розвитку сюжету. Разом із цим, будуть доступні тизери власного виробництва, передфільми та післяфільми.

На сайті обʼєднають можливості придбання квитків в офлайн-кінотеатри мережі з переглядом фільмів «Планети онлайн». Зʼявиться можливість додавати стрічки в «Обрані» та отримувати сповіщення про їх появу у прокаті або онлайн. Створили й розділ «Моя планетка», в якому користувач зможе персоналізувати налаштування та сповіщення.

Компанія розробила власний застосунок для телевізорів (Tizen та IOS), згодом його планують зробити доступним планшетів.

Запуск нового сайту та мобільного застосунку запланований на наступний понеділок, 15 липня.

Нову айдентику «Планети кіно» створило дизайн-бюро Spiilka. Над дизайном сайту, нових застосунків та онлайн-кінотеатру працювала студія дизайну Artkai.

Нагадаємо, кінотеатри мережі «Планета кіно» працюють в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Сумах і Дніпрі.

Фото: «Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр / Дмитро Деркач у фейсбуку

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду