В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни

В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни

18:56,
19 Червня 2024
1715

В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни

18:56,
19 Червня 2024
1715
В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни
В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни
Карта показуватиме послуги, які пропонують ветеранам, їхнім родинам чи сім’ям загиблих воїнів держава, недержавні й міжнародні організації.

Міністерство у справах ветеранів запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах. Карта доступна на платформі «е-Ветеран», повідомляє міністерство.

На карті ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них держава, а також недержавні й міжнародні організації.

Користувачі мають змогу відфільтрувати таку інформацію за:

  • місцем надання послуг в областях та громадах;
  • типами послуг;
  • їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

На порталі представлені різні послуги: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів. Наразі на порталі визначено 7542 послуг.

Е-Карта оновлюватиметься щодня.

У випадку, якщо користувачу трапилася неточна чи неповна інформація, — варто повідомити у структурний підрозділ ОВА, на який покладені функції з питань ветеранської політики.

Міністерство застерігає, що за достовірність та повноту інформації, відображеної на платформі,  несуть відповідальність винятково організації, що її надали.

Нагадаємо, Міністерство у справах ветеранів працює над створенням мобільного застосунку, який дасть ветеранам змогу скористатися електронними сервісами з отримання інформаційних довідок про послуги, пільги, працевлаштування та програми лояльності. 

Крім того, у Мінветеранів планують створити всеукраїнську мапу поховань загиблих героїв.

Фото: скриншот

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду