Програма UCSIRP запрошує представників організацій громадянського суспільства на онлайн-зустріч
Програма UCSIRP запрошує представників організацій громадянського суспільства на онлайн-зустріч
У п'ятницю, 23 лютого, відбудеться ознайомча зустріч команди Програми інформаційної стійкості українського громадянського суспільства (UCSIRP), що адмініструється IREX, до якої запрошують доєднатися представників організацій громадянського суспільства, що зацікавлені в грантовій підтримці проєктів у сфері медіаграмотності та протидії дезінформації. Про це повідомлено на сторінці IREX в Україні.
«Програма Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (Ukraine Civil Society Information Resiliency Program), що фінансується Центром Глобальної Взаємодії Державного Департаменту США та адмініструється IREX, запрошує усіх зацікавлених, включно з представниками ОГС, взяти участь у вступній онлайн-зустрічі Програми Інформаційної Стійкості Українського Громадянського Суспільства (UCSIRP), що пройде 23 лютого об 11:00», — зазначено у повідомленні.
Головна мета цієї дворічної програми — підвищення стійкості українського суспільства до дезінформації через підтримку організацій громадянського суспільства, які займаються медіаграмотністю, протидією дезінформації та пропаганді, хочуть розвивати такі проєкти.
Під час зустрічі команда UCSIRP розкаже про деталі програми, її цілі та механізми фінансування. Також повідомлять про умови подання заявок та нададуть рекомендації, засновані на результатах дослідження UCSIRP.
У межах зустрічі також відбудеться огляд проєкту «Вивчай та Розрізняй: інфомедійна грамотність», модулі та діяльність якого можуть бути корисними для майбутніх партнерів UCSIRP.
Щоб дізнатися більше про цілі та пріоритети UCSIRP і взяти участь у зустрічі, потрібно заповнити онлайн-форму до 10:00 23 лютого.
Офіційне оголошення про збір заявок буде поширене на фейсбук-сторінці IREX в Україні цього тижня.
Для реалізації Програми IREX шукає потенційних партнерів серед ОГС, які втілюють види діяльності, направлені на розбудову стійкості до дезінформації та пропаганди, сприяння розробці нестандартних підходів до протидії їм, усунення прогалин у наявних підходах до протидії дезінформації та/або налагодження зв'язків з новими бенефіціарами чи в нових просторах, наприклад, онлайн або в нових спільнотах.
Фото умовне / Pixabay