ЮНІСЕФ передав 29 тисяч ноутбуків для українських школярів

ЮНІСЕФ передав 29 тисяч ноутбуків для українських школярів

15:05,
17 Листопада 2023
2248

ЮНІСЕФ передав 29 тисяч ноутбуків для українських школярів

15:05,
17 Листопада 2023
2248
ЮНІСЕФ передав 29 тисяч ноутбуків для українських школярів
ЮНІСЕФ передав 29 тисяч ноутбуків для українських школярів
Учням середнього та старшого шкільного віку з десяти областей забезпечать доступ до освіти.

У листопаді ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України надав майже 29 тисяч ноутбуків, щоб учні середнього та старшого шкільного віку з десяти областей отримали доступ до освіти, повідомила пресслужба МОН.

«Кожна дитина має право на освіту. Так ЮНІСЕФ сприяє навчанню дітей в Україні, для яких доступ до формальної онлайн-освіти ускладнений через закриття шкіл в умовах війни. Ми наголошуємо на важливості продовження навчання у будь-якому форматі для попередження подальших освітніх втрат», — зазначив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Маммадзаде.

Нові пристрої в тимчасове користування отримають діти-переселенці, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування та діти з інших вразливих категорій у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Чернігівській, Харківській та Херсонській областях. У співпраці з місцевими органами управління освітою ноутбуки будуть розподілені серед навчальних закладів.

«Там, де очне навчання нині неможливе, через близькість до фронту чи відсутність у школі укриття, наше завдання — забезпечити дітей девайсами для навчання. Гаджет для них — це і про доступ до освіти, і про спілкування з однолітками, і про можливість отримувати підтримку від вчителів. І я вдячний нашим партнерам за всю надану українським дітям допомогу. Це однозначно інвестиція у стале майбутнє», — зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.  

Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського Союзу, урядів Німеччини, Фінляндії, Республіки Корея та Японії, а також у межах ініціативи «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation.

Навесні ЮНІСЕФ за кошти Європейського Союзу та Республіки Корея передав 10 тисяч планшетів для українських учнів молодшої школи та 10 тисяч ноутбуків для дітей середнього та старшого шкільного віку. У наступні три місяці ще майже 40 тисяч пристроїв буде доставлено до прифронтових регіонів.

На фото — школярі за ноутбуками

Фото: пресслужба МОН

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Вікторія
18:01 / 18.11.2023
Доброго вечера а чому не передали на харьковска обл краснограцький ройн Село огіївка школу не ноутбуки не планшети ч тут не діти навчаються
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду