Patreon оновив дизайн та запровадив нові функції

Patreon оновив дизайн та запровадив нові функції

15:05,
9 Жовтня 2023
1355

Patreon оновив дизайн та запровадив нові функції

15:05,
9 Жовтня 2023
1355
Patreon оновив дизайн та запровадив нові функції
Patreon оновив дизайн та запровадив нові функції
На Patreon запровадили чати та можливість продавати свої твори покупцям, які не є підписниками автора контенту.

Платформа для збору донатів Patreon провела ребрендинг. Patreon отримав нову візуальну айдентику та оновлений мобільний застосунок, що містить нові інструменти для користувачів для самостійного управління проєктами та залучення аудиторії, повідомили у блозі компанії.

Patreon запустив новий логотип і словесний знак, а також змінив типографіку, колір і основну світлину. У компанії повідомили, що зміни розроблені для «цифрового світу, спрямованого на те, щоб кинути виклик старим поглядам на створення бренду на користь ідентичності, яка краще відображає сучасний творчий ландшафт, що постійно розвивається».

Одним із найпомітніших оновлень на платформі Patreon стало запровадження чату, що уможливлює безпосереднє спілкування творців проєктів та їхніх «патронів» без потреби задіювати інші чати або месенджери.

Власники акаунтів, автори контенту, тепер можуть дозволити людям приєднуватися до їхніх спільнот безкоштовно для розширення потенційної аудиторії.

Також Patreon запустив функцію «Комерція», яка дозволяє продавати окремі відео, аудіо та інші файли будь-кому, навіть якщо покупці не є підписниками автора контенту.

В оновленому застосунку змінили домашню сторінку: на ній з’являтимуться дописи безпосередньо від автора, а також є віконце із чатами та іншими оновленнями.

Відповідно до оновленої політики конфіденційності Patreon у подальшому профілі учасників можуть містити більш детальну інформацію про окремих осіб. Зокрема, на який рівень підписаний користувач, товари, які він придбав, та яких інших творців підтримує.

На фото: оновлений застосунок Patreon

Фото: блог Patreon

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду