У Zoom з’явилися перші ШІ-функції

У Zoom з’явилися перші ШІ-функції

16:57,
9 Червня 2023
2280

У Zoom з’явилися перші ШІ-функції

16:57,
9 Червня 2023
2280
У Zoom з’явилися перші ШІ-функції
У Zoom з’явилися перші ШІ-функції
Застосовуючи ШІ-помічника, користувачі можуть отримати конспект відеоконференції.

На платформу відеоконференцій Zoom інтегрували помічника Zoom IQ на основі штучного інтелекту. Поки що він виконує дві функції, повідомили в компанії.

У компанії розповіли, що для розробки Zoom IQ застосували великі мовні моделі компаній OpenAI та Anthropic, а також власні та своїх клієнтів.

Зокрема, перший інструмент Zoom IQ дає змогу користувачам сформувати конспект відеозустрічі.

«Організатори Zoom Meeting тепер можуть створювати конспекти відеозустрічей і ділитися ними через командний чат та електронну пошту, не записуючи розмову. Ведучі отримають автоматизовані конспекти та можуть ділитися ними з відвідувачами і тими, хто не був присутнім, щоб покращити співпрацю команди та прискорити продуктивність»,  зазначено у повідомленні.

Також за допомогою Zoom IQ користувачі Zoom Team Chat тепер можуть створювати чернетки для повідомлень, з урахуванням контексту попереднього ланцюжка спілкування. Передбачена можливість змінювати тон і довжину повідомлення та перефразовувати відповіді.

Поки що функції Zoom IQ доступні у пробній версії для передплатників Zoom One англійською мовою.

Нагадаємо, у квітні американська компанія Zoom Video Communications повідомила про придбання ірландської Workvivo, що спеціалізується на залученні працівників у компанії та підтримці комунікацій із ними.

Фото: Zoom

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду