Харків’яни запустили платформу для блогів «Друкарня»

Харків’яни запустили платформу для блогів «Друкарня»

15:25,
1 Травня 2023
1666

Харків’яни запустили платформу для блогів «Друкарня»

15:25,
1 Травня 2023
1666
Харків’яни запустили платформу для блогів «Друкарня»
Харків’яни запустили платформу для блогів «Друкарня»
На платформі, яка працює два тижні, — 3500 читачів щодня.

15 квітня в онлайн вийшла українська блог-платформа «Друкарня». У перший день її існування українці опублікували 300 авторських статей, які загалом користувачі прочитали майже 4 тисячі разів, повідомила MediaSapiens керівниця стартапу, блогерка з Харкова Анна Часовська.

За її словами, ідея виникла торік.

«Кілька місяців я особисто опитувала потенційних читачів та авторів щодо їх зацікавленості в такій платформі. Всього було опитано понад 200 людей, з частиною я навіть спілкувалась по відеозв’язку. Все це дало змогу зрозуміти, що багатьом українцям такої платформи бракує, ще частина принаймні б спробувала написати довгочит на Друкарні», — зазначила вона Анна.

Публікація, написана на платформі, стає окремою сторінкою в пошуку Google. «Друкарня» є інструментом для створення таких сторінок. За два тижні її існування українці написати 1800 довгих авторських публікацій, частина яких уже ранжується в пошуку Google.

Кожен зареєстрований користувач має свій профіль та можливість залишати реакції публікаціям, писати коментарі і матеріально підтримувати авторів. Платформа не збирає особисті дані користувачів, має редактор, де автори можуть відформатувати текст, додати фото, відеоконтент, посилання і код.

Зараз на «Друкарню», за інформацією стартаперки, щоденно заходить понад 3 500 користувачів. Кількість текстів збільшується на 100–150 щодня.

Далі планується подальше розширення функціональних можливостей платформи. Розробники хочуть запровадити для користувачів можливість створювати власну кастомізовану стрічку з авторами і темами, впровадити на платформі гейміфікацію, додати можливість створювати переліки текстів, спілки авторів, розробити сторінку з детальною статистикою.

Нагадаємо, в Україні з'явилася платформа, на якій збирають діалекти з різних регіонів.

Фото: Друкарня

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Nata
18:34 / 20.07.2023
Super
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду