Українська ІТ-армія атакувала Росбанк

Українська ІТ-армія атакувала Росбанк

12:52,
13 Березня 2023
1544

Українська ІТ-армія атакувала Росбанк

12:52,
13 Березня 2023
1544
Українська ІТ-армія атакувала Росбанк
Українська ІТ-армія атакувала Росбанк
Не працює сайт банку, інтернет-банкінг та застосунки.

Українська ІТ-армія здійснила атаку на російський комерційний банк «Росбанк», через що його клієнти не можуть користуватися застосунками, інтернет-банкінгом та сайтом. Про це йдеться у повідомленні IT ARMY of Ukraine в Telegram.

«Щось «Росбанк» підзавалився. Може неймінг невдалий чи покурили в серверній. Кажуть зараз все полагодять і підуть знову рублі по дротах, але ми трошки проти. Друзі, включайте все до останньої праски в цю атаку!»  зазначено у повідомленні.

Пресслужба банку підтвердила атаку, внаслідок якої спостерігаються труднощі в роботі застосунків, інтернет-банкінгу та сайту. Зазначено, що з атакою борються усі іт-фахівці установи. Клієнтам за послугами порадили звертатися у відділення, а не онлайн.

Тим часом в українській ІТ-армії закликали громадян долучатися до їхньої спільноти для підсилення поточних і розробки нових проєктів, для цього потрібно заповнити анкету.

Нагадаємо, 3 листопада 2022 року українські кіберфахівці заявили, що отримали доступ до мереж Центрального банку Росії. Зокрема, хакери отримали інформацію про персонал, спеціалізовані автоматизовані банківські системи, їхні вихідні файли, принципи їхньої взаємодії. Пізніше вони повідомили, що при зламі отримали доступ і до даних про банківські операції Міноборони Росії та персональних даних російських військових.

Фото: sprotyv.info, t.me/itarmyofukraine2022

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду