Мін'юст США звинуватив Google у недобросовісній конкуренції

Мін'юст США звинуватив Google у недобросовісній конкуренції

17:02,
9 Вересня 2022
1706

Мін'юст США звинуватив Google у недобросовісній конкуренції

17:02,
9 Вересня 2022
1706
Мін'юст США звинуватив Google у недобросовісній конкуренції
Мін'юст США звинуватив Google у недобросовісній конкуренції
Міністерство юстиції позивається до компанії через ексклюзивні угоди Google, що блокують конкурентів.

Компанія Google Alphabet Inc. щороку платить мільярди доларів компаніям Apple Inc., Samsung Electronics Co. та іншим телекомунікаційним гігантам, щоб незаконно зберегти своє місце як пошукової системи №1. Такі дані, як повідомляє Bloomberg, Міністерство юстиції США навело у федеральному суді.

Адвокат Міністерства юстиції Кеннет Дінцер не уточнював, скільки витрачає Google, щоб стати пошуковою системою за замовчуванням у більшості браузерів і на всіх мобільних телефонах США, але назвав ці виплати «величезними».

«Вони купують ексклюзивність за замовчуванням, оскільки замовчування має велике значення. Google інвестує мільярди», — сказав Дінцер судді під час слухань у Вашингтоні.

Адвокат Google Джон Шмідтлайн зі свого боку сказав, що Міністерство юстиції та штати неправильно розуміють ринок і недостатньо зосереджені на менших конкурентах пошукових систем, таких як Bing і DuckDuckGo корпорації Microsoft. Натомість, за його словами, Google стикається з конкуренцією з боку десятків інших компаній, зокрема TikTok ByteDance Ltd., Meta Platforms Inc., Amazon.com Inc., Grubhub Inc. та інших сайтів, на які споживачі переходять для пошуку інформації.

Очікується, що судовий процес офіційно розпочнеться лише наступного року, але на цьому тижні відбулося перше очне слухання, під час якого кожна сторона виклала свої погляди.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що майже половина молоді шукає інформацію в TikTok та Instagram замість Google. Google планує змінити свою пошукову систему, щоб посилити конкурентоспроможність.

Фото: Bloomberg

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду