Топ-7 мобільних додатків для відеомонтажу

Топ-7 мобільних додатків для відеомонтажу

15:00,
10 Лютого 2016
38023

Топ-7 мобільних додатків для відеомонтажу

15:00,
10 Лютого 2016
38023
Топ-7 мобільних додатків для відеомонтажу
Топ-7 мобільних додатків для відеомонтажу
Pinnacle Studio, KineMaster, iMovie – найзручні додатки для монтажу на платформах iOS та Android.

Стрімкий розвиток інформаційних технологій вніс масу коректив у роботу медійника. Одне з найбільших досягнень останніх десятиліть — дивовижна швидкість передачі інформації — стала водночас чи не найбільшим викликом для журналіста. Тож особлива увага міжнародних агенцій прикута до нового способу відеозйомки та монтажу, що здатен забезпечити більшу оперативність, — йдеться про роботу на мобільних пристроях. Причому переважно це айфони тa айпади.

Декілька мобільних додатків пропонують повнофункціональний набір інструментів для відеомонтажу, чим складають гідну конкуренцію десктопним професійним програмам. MediaSapiens пропонує  добірку з семи мобільних додатків для зйомки та постпродакшну.

FiLMiC Pro — це в першу чергу додаток для зйомки відео (щоправда, з набагато складнішим управлінням, аніж у багатьох інших додатках для камери), та він також дозволяє користувачам коригувати відеоряд. За допомогою програми можна керувати зйомкою як з основної, так і з фронтальної камери. Орієнтація додатку налаштовується під ліву або праву руку. Знімати можна в режимі фіксованого фокусу, фіксованої експозиції або того й іншого одразу. Точку фокусу дуже зручно переміщувати полем кадру. До готового відео можна додавати GPS-позначки та швидко експортувати ролики на YouTube, Facebook, Tumblr та інші платформи. Версію для айфона було повністю перероблено під iOS 9 восени й оновлено в січні — зокрема, для налагодження інтеграції Apple Watch та опції паузи з подальшим продовженням запису в єдиний відеофайл. Версію для Android запустили в грудні. 

iMovie«рідний» для айфона додаток для відеомонтажу, що входить до складу пакету мультимедійних програм iLife — набору мультимедійного програмного забезпечення від Apple. Має простий інтерфейс із кількома доріжками, встановленими темами, фільтрами, можливість додавати та коригувати аудіо, титри, а також тісну інтеграцію з еплівським додатком Photos.

Pinnacle Studio — це комплексний інструмент для редагування відео на айфоні чи айпаді, що включає мультитрек, титри, графіку та можливість додавати озвучку. Експортувати готові відео можна прямісінько в телефоні, хоча також можливо вивантажувати цілі проекти для подальшого редагування в більш просунутих версіях програмних продуктів компанії. 

Videolicious — додаток, у першу чергу призначений для використання в середовищі ЗМІ, пропонує простий в освоєнні інтерфейс. Використання безкоштовної версії накладає певні обмеження: так, хронометраж кожного відео не може становити більше однієї хвилини, а кількість кадрів не може перевищувати десяти. Повнофункціональна корпоративна версія позбавлена цих обмежень і включає додаткові можливості, зокрема, додавання титрів у нижній третині екрана та інтеграцію з різними системами управління контентом. 

Clips — напрочуд простий редактор для комбінування, обрізки чи перестановки відео з можливістю додавання музичного супроводу чи начитки. 

KineMaster — додаток виключно для операційної системи Android. Причому один із найкращих для цієї платформи. Він пропонує широкий функціонал, включаючи мультитрек, анімацію, проміжні ефекти та налаштування аудіо. 

Media Studio — редактор для Android із дуже вдалим інтерфейсом, розібратися з яким буде під силу навіть людині, незнайомій із відеомонтажем. У ньому є можливості для повноцінного редагування відео: розрізання чи поєднання фрагментів, повороту зображення та відображення, вилучення відео чи аудіо, додавання тексту, розмиття та ін. Загалом доступно більше 25 різних опцій. Додаток зберігає окремий варіант відео після кожної обробки, тому у випадку декількох послідовних редагувань треба бути уважним, щоби правильно вибрати ролик. Розширені налаштування та можливість конвертації в різні формати робить процес імпорту-експорту відео простим. У програмі є й різноманітні спецефекти, деякі — платні, деякі — безкоштовні, але їх усі потрібно окремо завантажувати перед використанням.

creativelive.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду